Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Ostatni - jiny software

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Ostatni - jiny software

Autor: Daidalos66

12:29:26 27.01.2010

No ja vim ze photoshop je bezkonkurencni :) kazdopadne mi prijde ten sketchbook lepsi na skicovani , pouze na skicovani :) , na ArtRage se mrknu a painter trosku znam :) ale asi zustanu u sketchbooku dekuju za tipy

Citovat příspěvek

Autor: MilanVasek

12:04:45 27.01.2010

no, firma by mi nic nekoupila :) ale vetsinou delam pro studia primo u nich, takze je na nich, aby meli nakoupeny software

Citovat příspěvek

Autor: Toss

11:55:18 27.01.2010

Vasek: Ty si si kupil original software sam ? alebo ti to preplatila firma?

Citovat příspěvek

Autor: MilanVasek

11:24:29 27.01.2010

no, srovnavat sketchbook s photoshopem... no... ale je fakt, ze v nem taky strasne rad skicuju

jinak jeste muzes zkusit ArtRage. je to neco jako sketchbook, je to levnejsi a ma to vice featur :)

na pokrocilejsi malovani potom jednoznacne doporucuju Painter

ach jo, clovek aby nakoupil skoro vsechno :))

Citovat příspěvek

Ostatni - jiny software

Autor: Daidalos66

21:49:24 26.01.2010

Chtel bych podekovat panu Vaskovi za doporuceni Nuke , je to moc fajn program , pred chvilkou jsem ho sprovoznil a musim teda vzit sve slovo zpatky , moc pekne vypadajici a prehledny program , zkousim si v nem ruzne veci , je to takovy jina AE no :) a dalsi program , sice ste mi ho nedoporucoval ale zvedavost mi nedala a podival jsem se na ten SketchBook a uzasny program , mam verzi 2010 .¨
Sice jsem v tom delal asi 10 min ale od Photoshopu nadhera. Ve photoshopu me nejvice stvalo ze si tam clovek musel vzdy skoro vse nastavovat sam. Tady v tom programu mi prijde hodne veci jednodusich a tak misto nastavovani se muzete rovnou vrhnout na tvorbu , photoshop mozna zkusim pozdeji. SketchBook je uzasny program pro lidi co radi jednoduse kresli , nebo kresli skicy - navrhove dila pro sve projekty. Program je prehledny , dobre se v nem clovek orientuje a i ty menicka mi prijdou prehledna a snadno naucna , proste program jen na kreslenim ktery nijak nezdrzuje a je radost v nem pracovat :) Dekuji

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: