Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Zasekavani XSI

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Zasekavani XSI

Autor: Daidalos66

16:08:42 26.01.2010

Jasne dekuju , vyzskousim kdyztak jeste pockam na lepsi pocitac.

Citovat příspěvek

Autor: MilanVasek

13:15:59 26.01.2010

no, proste zkus nainstalovat nove ovladace a jak psal donald, taky obcas freeznout modely, u kterych nepotrebujes tu historii (xsi uklada kazdy krok, cili i posunuti kazdeho bodu na modelu, coz se po nejakem case stava velkou zatezi...)

Citovat příspěvek

23:19:00 25.01.2010

No ovladace mam hodne stary a kartu jeste starsi :D , GeForce 7300 GT , se stydim. Bude novy Pc no :P jen jeste tak 2 mesice s timhle...ja jen jestli to ma cenu s touhle kartou bojovat nebo mam jeste pockat.

Citovat příspěvek

Autor: MilanVasek

13:52:58 25.01.2010

jj, freeze...
taky zkus preinstalovat ovladace graficke karty (jakou mas vubec kartu?)

Citovat příspěvek

Autor: Donald

8:08:41 25.01.2010

Možno je to historiou, softimage zaznamenava kazdy tvoj krok co urobis na kazdom objekte. Ked je tej historie moc tak sa to znacne spomali. Oznac vsetky objekty na scene a stlač freeze. Historia sa vymaze a malo by to behat lepsie. Na slabsom stroji by si to mal pouzivat priebezne, pocas prace.
Alebo mas na scene prilis vela objektov (pripadne polygonov) a pocitac to proste nezvlada ;)

Citovat příspěvek

Zasekavani XSI

16:13:46 24.01.2010

Snazim se ucit v tomto programu , a proto koukam na stazene videotutorialy. Neco vidim , vyzskousim si to a tak dale. Po nejake dobe se mi program sekne , jakobych ho nemohl otevrit , v spravci uloh mam zatizeni procesoru na 100 % a to 80-90 % jen timto programem . Pocitac mam hroznej , jak jsem psal jinde bude novy . Kazdopadne chtel jsem se zeptat cim konkretne to je ? To ten program je tak narocny ? Mam bohuzel jednojadrovy procesor coz neni taky buhvijaky . Program se mi neseka , jen kdyz si otevru nejaky projekt scene , otexturovany tak mi to po nejaky dobe udela tohle. Pritom se mi nic neseka , jen jednou za cas to zamrzne ale v spravci uloh je napsany ze normalne pracuje neni tam "neodpovida" pritom to pote nemuzu otevrit.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: