Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Modelovani postav

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Modelovani postav

Autor: Daidalos66

13:34:24 23.01.2010

oki-doki , jdu na to a priste uz napisu konkretnejsi problem :)

Citovat příspěvek

Autor: MilanVasek

13:31:57 23.01.2010

v pohode :)
jen radeji neco zacni zkouset. urcite narazis na konkretnejsi problemy a na ty se snaz odpovida :)

Citovat příspěvek

13:05:59 23.01.2010

nejspis mate pravdu , omlouvam se za spam

Citovat příspěvek

13:02:34 23.01.2010

podle me to vsechno moc resis. jeste jsi nic nezacal, ale porad se jen ptas jak je na to nejaky program dobry. proste delej a uvidis.
zkus si zbrush i mudbox a rozhodni se sam (zbrush ma vice featur, ale nekteri lide nedokazi prekousnout to ovladani... v obou ale dokazi lidi delat fantasticke veci)

Citovat příspěvek

12:26:57 23.01.2010

To je senza , neco takoveho jsem potreboval slyset , chapu jak se tak zhruba asi modeluje postava. Tak se vlastne modeluje i vsechno ostatni ne ? Od zakladnich tvaru po slozitejsi...chtel jsem se jen zeptat jak je pro to ten program dobry , jestli se na to vyuziva hodne nebo mene. O Zbrushi a Mudboxu jsem neco slysel , asi mi neporadite kterej je lepsi nebo prijemnejsi vidte ? Ja osobne bych sel do Zbrushe , protoze mi prijde znamejsi . V techto programech se moc nevyznam , je jasny ze zacnu modelovanim obecne :) nepujdu hned na postavy :) ja jen premyslim trosku do budoucna. Pokud se nemylim tak tohle uz je organicke modelovani ne ?

Citovat příspěvek

12:02:24 23.01.2010

nechci aby to znelo nejak divne, ale pokud se takhle ptas, mel by ses vrhnout nejdriv na modelovani obecne ;)
mohl bych rict, at vytvoris treba krychli nebo valec a z toho pak udelas postavu, no :)

Zbrushi (nebo Mudboxu) se nevyhnes pokud budes chcit delat hodne detailni hipoly postavy. Vsichni pouzivaji nejaky zakladni program + jeden z techto dvou.

Citovat příspěvek

11:14:06 23.01.2010

Postavy , myslim tim az fotorealisticke nebo neco co ma k tomu blizko.

Citovat příspěvek

Modelovani postav

11:13:34 23.01.2010

Mozna je to hloupy dotaz , ale jak se v Softimagi modeluji postavy ? Dost me to zajima protoze bych se chtel vrhnout na modelovani postav v XSI a chtel bych se tomu dale venovat. Vim ze treba Zbrush je teda hlavne na modelovani postav a ruznych stvoreni , me ale zajima jak je na tom softimage protoze ho mam moc rad :P.

Dale bych se chtel zeptat , v cem je XSI lepsi nez ostatni...? Kazdy 3D program ma neco cim se odlisuje , zajimalo by me jak je to u softimage.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: