Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:TRAILER K NOVÉ PC HŘE O NINJÍCH JMÉNEM SUREBU

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

TRAILER K NOVÉ PC HŘE O NINJÍCH JMÉNEM SUREBU

Autor: jakubcech ♂

22:30:03 02.08.2017

Zdravím všechny talentované grafiky a umělce :) .
Mám už dlouhou dobu sen vytvořit počítačovou hru s tématikou Ninjů, ve věrném prostředí feudálního Japonska ze 14.stol. Protože žádná pořádná hra s Ninjy prostě neexistuje, přitom vím, že by si takovou hru spousta lidí rádo zahrálo, Ninjové neměli kodex cti, jako samurajové. Ninjové dostali úkol a mohli ho splnit jakýmikoli prostředky, což umožňuje, aby hra byla velmi kreativní. A jsem přesvědčen, že úspěšné jsou takové hry, ve kterých může člověk zanechat kousek sebe a sžít se s osudem hlavních postav.
Struktura příběhu je následující:
Příběh mladého chlapce se odehrává ve 14. století, ve feudálním Japonsku. Jde o příběch mladého chlapce jménem Surebu no shi, zkráceně ho ale oslovují Surebu. Surebu no shi znamená v Japonštině otrok smrti. Chlapec žije do tří let v bohatých podmínkách svého otce-tehdejšího Šóguna v Japonsku v provincii Mino. Ninjové z klanu Daremo působící v provinvii Iga, však dostali úkol zabít šóguna a celý zbytek jeho rodiny. Tehdy tříletý Surebu potkal svého děda Masuto kenshi (v té době ještě neví že jde o jeho děda) , ten působí jako ninja z klanu Daremo a málem zabije svého vnuka Surebu, ale při pohledu na něj se mu rozstřese ruka a on to není schopen udělat. Protože ví že za tohle by ho jeho klan zabil. Uteče přes Igu do provincie Nagato, nejprve se snaží Masuto svého vnuka Surebu ochránit před členy klanu Daremo dychtící po jeho smrti. Mladý Surebu ale brzy zjistí že nemůže nechat svého děda, aby ho pořád chránil a tak ho v provincii Tamba požádá o výcvik. S těmito zkušenostmi se Surebu rozhodne pomstít svojí rodinu v provincii Iga a odcestovat (po cestě ho budou neustále pronásledovat členové klanu Daremo) do Nagato kde se dozví že jeho matka žije.
Žánr: RPG
Trailer bude vypadat následovně: Za zvuků smutné harfy se objevuje bílý nápis Surebu, na černém podkladu. Jakmile se přidává flétna, s ústředním melodickým tématem, logo "Surebu" se plynule rozplývá a mění se ve slunečnou Japonskou vesnici ve které je úvodní hudba titulky a průlet kamerou, začíná pomalu zapadat slunce a kamera se postupně dostane až k domu hlavního hrdiny, kde proletí oknem a vidíme pohled na hlavního hrdinu Surebu, ve věku zhruba 24let, jak za světla svíce promlouvá hlubokým hlasem: Jsem Surebu no Shi, není náhodou, že nosím takové jméno, znamená totiž "otrok smrti". Jakmile to dořekne, hudba zvýší napětí, a s ránou bubnu, nebo cymbálu, se kamera přenáší do ponurých vzpomínek Surebu, z období jeho tří let, Ninjové z klanu Daremo, plení celou vesnici Mino a vraždí všechny členy rodiny mladého Surebu, až se dostanou k Surebově otci šógunovi a zabijí ho a poté se dostane, k nevinnému dítěti jménem Surebu, i postarší člen, klanu Daremo jménem Masuto Ken Shi a chystá se ho zabít katanou, najednou se mu ale začnou třást ruce a není ho schopen zabít (velmi napínavý moment, který musí být podpořen dobrou hudbou). Místo toho ho popadne a utíká s ním pryč, před ostatními členy klanu. Surebu při těchto vzpomínkách zároveň komentuje dění. A po skončení vzpomínek, se kamera vrátí do domu Surebu a on vážným hlasem praví: Nyní sem otrokem smrti a musím pomstít svoji rodinu. Potom už se objeví akorát staré známé "Coming soon".
PS: Dabing bude anglický.
Hudbu k traileru, bude skládat velmi pravděpodobně Garry Schyman, který skládal hudbu např, do legendární herní série Bioshock. A hotový trailer chci poté dát na Kickstarter, zažádat o finanční podporu a celý projekt rozjet ve velkém.
Takže budu potřebovat:1) Někoho na modelování postav (Ninja Surebu, Ninjové z klanu Daremo, Ninja Masuto Ken Shi, Šógun a vesničané ve vesnici.)
2) Někoho na krajinu.
3) Někoho na domovy ve vesnici
4) Někoho na animaci
5) Někoho na kamerování
6) Někoho na textury.
7) Někoho na příslušenství a vybavení (Zbraně apod.)
Potřebuji sehnat spolehlivé lidi, kteří budou schopni přesně dle mých pokynů udělat trailer poutavý a za rozumnou cenu, zájemcům, pošlu ještě podrobnější info a pokud budou chtit, budu s nimi počítat i v týmu, který se zaplatí s financí, pokud trailer zabere.
Díky moc !

PS: Mail mám: pacal.jakub@gmail.com

Citovat příspěvek

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: