Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

kreslení tvořené na corel draw X5 nelze otevřít ve verzích X7 a výš... nevíte někdo co s tím?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

kreslení tvořené na corel draw X5 nelze otevřít ve verzích X7 a výš... nevíte někdo co s tím?

Autor: daniel sokol ♂

15:09:33 11.02.2017

Dobrý den,

mám jeden problém - odešel mi notebook (po deseti letech) koupil jsem si MAC book rozdělil jsem si disk tak abych tam mohl dostat i windows, což se mi po dlouhých lapáliích povedlo, takže nakonec mám MACa s windows 8.1 - rozdělení disku jsem provedl jen pro to, abych si na windows mohl nainstalovat corel draw, ve kterém tak rád kreslím. no a když už se mi to povedlo, tak jsem zjistil, že v corelu svoje staré návrhy neotevřu, protože mám verzi corel draw 12 a soubory z corel draw X5 jdou otevřít maximálně v následující verzi corel draw X7.. v dalších už bohužel ne... nedokážete mi někdo poradit jak to udělat abych svoje čtyři roky staré kresby dokázal otevřít i v corel draw 12?

abych byl uplně přesný, tak mám mac book air 13'' prosince 2015 - na tuto verzi lze po rozdělení disku nainstalovat window 8.1 a nic jiného, no a na windows verzi 8.1 nelze nainstalovat corel draw x6 a méně.... jen od sedmičky nahoru... takže pro mě neřešitelný problém

nemáte někdo pc s corel draw x6 kde by jste mi přejmenovali a uložili v novém .cdr moje soubory? abych to mohl otevřít u sebe? klidně za to zaplatím... jde mi jen o to, že 4 roky něco kreslím a není toho málo a nakonec to ani nemůžu otevřít protože novější verze už nejsou kompatibilní se staršíma? ... trochu pech :(

díky za jakoukoliv radu

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: