Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Zkušenosti a recenze k řezacímu plotru Sacebo

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Zkušenosti a recenze k řezacímu plotru Sacebo

Autor: Jan Krupa ♂

13:40:31 29.07.2016

Dobrý den,
rozdíl mezi produkty Secabo CIV 120 a Secabo S 120 je v použitých motorech. Model CIV je osazen krokovými motory, model S 120 je osazen servomotory. Vzhled a stavba těla plotrů jsou totožné.
Rozdíl je v tom, že servomotory jsou o něco přesnější a tišší než krokové motory. Model S je schopen lépe řezat drobnější písmo než model CIV. Testoval jsem model Secabo T 120 se servomotory (totožný s modelem S) a dostal jsem se na hranici 3,6 mm velikosti písma velké abecedy. Samozřejmě pro použití je toto písmo bezpředmětné.
Ve shrnutí model S provádí o něco málo lepší práci než model CIV. Pokud chcete plotr pro běžné použití volte spíše CIV, pokud jedete vyloženě po kvalitě výsledku tak spíš model S.
Součástí výbavy obou modelů je u držák pera s propisovací tuhou. Tuhy lze měnit, držák osadíte tuhou do propisky koupenou v trafice.

Citovat příspěvek

 

Zkušenosti a recenze k řezacímu plotru Sacebo

Autor: Monika0082 ♀

11:48:27 29.07.2016

Dobrý den, uvažuji o koupě řezacího plotru Sacebo. Rozhoduji se mezi Sacebo S120 a nebo Sacebo CIV 120. Našel by se tu někdo kdo by mi oba produkty porovnal a řekl jeho názor? Budu řezat samolepky z folie a chtěla bych plotr použít také na kreslení výkresů.

Děkuji za rady

Citovat příspěvek

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: