Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

bílý objekt s průhledností + bez pozadí ( průhledné )

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: bílý objekt s průhledností + bez pozadí ( průhledné )

Autor: romaneg ♂

11:21:17 25.07.2016

Všechno pro tisk dělám v DRAW a exportuji do PDF naprosto bez problému. Pokud chceš poloprůhledné pozadí jako náhled pro šéfa, tak mu to vyexportuj do GIF nebo PNG bez pozadí. GIF má menší rozsah barev, jedná se o starší formát pro obrázky na web.

Citovat příspěvek

Re: bílý objekt s průhledností + bez pozadí ( průhledné )

Autor: Jised ♂

9:56:13 21.05.2016

Vložte si bitmapu do Photo-Paintu, zkopírujte do další vrstvy (zde Objekt) a nastavte si průhlednost vrstvy.
Potom se to logo bude muset oříznout Osnovou (cesta/path ve Photoshopu), vytvořit Ořezovou Osnovu a uložit jako eps, bez pozadí.

Jak se to dělá si najděte v Nápovědě: Masky a Osnovy - Postup při vytváření ořezové osnovy - Postup při uložení ořezové osnovy jako eps.

Takhle by to mělo být O.K. Eps by měl jít otevřít v PP, vytvořít Nový a zatrhnout Bez pozadí.

Citovat příspěvek

bílý objekt s průhledností + bez pozadí ( průhledné )

Autor: Pavla pie ♀

8:38:02 20.05.2016

Zdravím, prosím o radu:

potřebuji v Corelu vytvořit návrh designu ( na průhledný obal ).
Celý návrh krom loga bude bílý, s různou průhledností, aby prosvítal výrobek. Doteď jsem vždy všechny návrhy dělala v Corel draw, ale teď si nevím rady, poněvadž je to bílé na bílém.. Pokud převedu na rastr, jak to vyexportovat, aby se šéf, který CPT u sebe v pc nemá, na něj podíval?
Věřím, že je to úplně nejaká banalita, s kterou jsem se ale ještě bohužel nesetkala. Jsem samouk amatér, ale teď přede mě postavili tento úkol - prosím o shovívavost a pochopení . možná to ani neumím dobře vysvětlit? - chjo

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: