Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Corel Draw X5 upravit rastr nefunguje

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Předmět:

Příspěvek:

*AGGRESSIVE* O:-) :-/ :-P *BLUSH* *BYE* :'( *DASH* 8-) *DRINK* :-| *THUMBUP* *SOS* *KISSED* :-* *OK* *SECRET* *STOP*

Pohlaví:

Muž, Žena

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

Re: Corel Draw X5 upravit rastr nefunguje

Autor: Jised ♂

10:39:45 11.03.2016

Díval jsem se do nabídky, a ta Speciální edice, je normální, plnohodnotná edice programu, je to pouze výprodej za nižší cenu. Teď si vzpomínám, že jsem tak také začínal s placeným Corelem. Mělo by to být zcela bez problémů.

Citovat příspěvek

5:41:12 11.03.2016

Mělo by to fungovat, tahle funkce je základ Corelu.
K předchozímu dotazu: Okno - Standartním panel - Spuštění aplikací.
Toto nové a poslední tlačítko se objevilo v Corelu asi před dvěma týdny.Zkontrolujte si to, tím se přepíná z CoreluDraw do Photo-Paintu a dalších aplikací.
Ale pokud máte Corel koupený, doufám, že máte vytvořen účet na Corelu.com. Tím by se měli potíže odstranit, protože Vám budou automaticky chodit všechny opravy.
Ale bohužel ani nevím co ta Special Edition znamená, ale Win 7 a Corel X5 by spolu měli normálně šlapat.

Citovat příspěvek

Autor: aquabella ♀

8:44:35 10.03.2016

Ve chvíli, kdy mi změnili Windows na 7, Corel Draw 12 v nich už nefungoval, tak mi zaměstnavatel zakoupil X5. Podle obalu je to verze Graphics Suite X5 Special Edition a je zde uvedeno "Nelze použít pro rozšíření stávající licence. Síťová instalace není podporována." Znamená to tedy, že tuto funkci, kterou jsem měla ve 12, tady mít nemůžu? Jedině po zakoupení úplně nového softwaru?

Citovat příspěvek

8:45:40 19.02.2016

Musíte si nahrát poslední upgrady pro X5 ze serveru Corel.com, a uvidíte. Tím by se to mělo opravit.
Pokud ne, tak si musíte přeinstalovat CorelDraw:
1. Pokud máte koupenou celou verzi, stačí to nahrát. ale k tomu si zase stáhnout poslední upgrade X5, předtím by bylo také dobré vyčistit registr Windows od Corelu.
2. Pokud máte koupený upgrade musíte nejdřív nahrát jednu předchozí verzi, u vás je to asi X12, a teprve potom si to vezme take číslo posledního X5 upgrade.

A ještě jedna věc: jaká máte Windows?

Citovat příspěvek

Corel Draw X5 upravit rastr nefunguje

Autor: aquabella ♀

7:58:31 18.02.2016

Ahoj, prosím o radu. Marně si lámu hlavu s tímhle problémem. Mám vložený obrázek v Corel Draw a když ho chci upravit, poklepu 2x a má se mi otevřít ve PHOTO-PAINTu, ale otevře se v novém okně opět DRAW. To samé se stane, pokud použiji ikonu Upravit rastr. V Možnosti-Pracovní plocha-Úpravy mám běžně zatrženo Poklepáním upravit rastry v aplikaci PHOTO-PAINT. Nevíte, kde může být problém? Už jsem zoufalá. V Corelu 12 to fungovalo bez problémů.
Předem děkuji za radu nebo nasměrování.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: