Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

jak vytvořit přepisovatelné PDF?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: jak vytvořit přepisovatelné PDF?

Autor: m ♀

11:12:39 25.02.2016

Musíte mít nástroj Adobe Acrobat, v něm otevřete požadovanou A4 vytvořit textová pole v nástroji formuláře.

Citovat příspěvek

jak vytvořit přepisovatelné PDF?

Autor: oli.rock ♀

11:55:14 30.11.2015

Dobrý den,

mám za úkol vytvořit šablonu programu (oboustranná A4), který se bude každý měsíc přepisovat novým programem. Pracuji v Corel draw a šablona by měla přijít člověku, který Corel nemá. Tak mě napadlo, zdali existuje možnost tu vytvořenou šablonu převést do PDF a ten dotyčný si pak bude text umazávat a psát nový, ale bude pracovat jen s textem, vzhled a forma musí zůstat stejná. Je taková možnost něco takového vytvořit? Ještě mě napadlo převést čistě podklad jako obrázek do wordu, aby si tam ten text psal ve wordu, jenže to nevím, jak by to fungovalo? Jestli by se to nějak nerozpadávalo?.. Měli byste nějakou radu jakou vhodnou variantu použít?

Mám v PC: Adobe Reader DC, Adobe Application Manager, Adobe Bridge, Adobe Extendscript toolkit, Aobe extension manager.... ale nepoužívám je, tak vlastně nevím, k čemu pořádně jsou... je možné nějaký z nich pro tento účel použít?

Děkuji

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: