Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Corel X5

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Corel X5

Autor: Jised ♂

19:33:00 28.10.2015

Zkuste se ještě podívat do vypsání v protokolu chyb a problémů ve Windows. Tam by se to mělo objevit, co se děje.
Mně nešlo ukládat jpg ve Photo Paintu, ale problem nastal v jedné knihovně Window, mfc120 myslím, ne v Corelu.

Jinak je normální pro Corel, že když musíte přeinstalovat program, tak se nejdřív musí zadat číslo předchozí koupené verze, a teprve potom číslo verze poslední. Ty čísla jsou ve vašem účtu v Corelu.

Citovat příspěvek

Re: Corel X5

Autor: ZW ♂

14:59:22 24.10.2015

Nepomůžu vám.

Ale systémové řešení znám:
Nakopat firmu Corel do zadele!!!
Při jakékoliv instalaci (včetně trial verze) program zcela nevyzpytatelně a natrvalo přepíše hodnoty v registrech a bůhvíkde ještě i pro starší verze. Po pádu X5 a nové instalaci si prostě program "někde" našel, že poslední "legální" verzí je X3 a jinou neuznává. Že na X5 máte platnou licenci, je mu jedno. Z X5 tak máte "polortrial".

Takže buď se tu najde frajer, který vám poradí, kam přesně hrábnout do registrů a kterou ze statisíců "nul" přepsat na "jedničku".
Nebo přeinstalace kompletní Windows (obnovení systému jste asi zkoušel, že?). Pak upřímnou soustrast.

Nebo toho zakousnutého spícího trialového Krakena X6 oživíte" tím, že nainstalujete fungující X6 (od X5 pakticky k nerozeznání). Návody a vše potřebné snadno vyhledáte. Ne, není to košer, ale z vyššího principu mravního krádež na tyranovi není zločinem. Zvláště když on vám ukradl vaši poctivou X5.

Citovat příspěvek

Corel X5

Autor: Michal F. ♂

15:31:21 13.10.2015

Narazil jsem na problém přeinstalováním Corelu X5. Před rokem jsem zkoušel trialovou verzi X6, uběhla 30 denní lhůta, ale nekoupil jsem ji. Používám doteď X5. Nyní mi však při práci s .pdf spadnula X5 a nešla znovu spustit. Přeinstaloval jsem ji a nestačím se divit - program funguje až na malý detail - nejdou ukládat dokumenty. Maximálně do verze X3, kterou mám v compu také. Nevíte někdo co s tím?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: