Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

ikony v náhledu

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: ikony v náhledu

Autor: Jised+ ♂

10:24:01 20.02.2015

Jenom bych chtěl připomenout, že nyní probíhá tvrdá diskuze na toto téma na Corel Community.
Jeden grafik se velice tvrdě opřel do Corelu.

Citovat příspěvek

10:18:26 16.02.2015

Grafik Tomb 002 píše, že problém vyřešil tím, že Win Shell Extention upgadoval na 7.3.772 (byla prý 17.10.572) a problem byl vyřešen.
Další píše že, potom ještě upgradoval na poslední verzi Corelu a fonty. A všechno bylo OK.
Píše, že když jsou nahrány různé verze Corelu, tak se tlučou.
Možná nahrát další verze Corelu, do Virtuálních Windows, ale já mám jak X6, tak i X7 bez těchto problem, ale 32.

Citovat příspěvek

10:03:13 16.02.2015

Něco Vám píšu ještě v Photo-Paintu.

Buď ještě nastavit kompatibilitu na verzi která byla OK, a potom je tam něco o Windows Shell Extension, to jsem viděl na Corel Community.

Je to problém, mně a dalším ve světě například nejde převod z Corelu do pdf. Skočí to na 29 MB.
Takže musím používat "Tisk" v PDFCReator.

Citovat příspěvek

Autor: Luboš Voráč ♂

6:59:22 16.02.2015

Dobrý den, díky, ale vše je při starém. Je to stejná cesta jako jsem zkoušel z průzkumníka. :(

Citovat příspěvek

15:15:50 14.02.2015

Zkuste toto:
Ovládací panely - Možnosti složky - Zobrazení - Zobrazit v minaturách ikonu souboru.

Ale vyškrtněte: Vždy zobrazit ikony, nikdy ne miniatury.

Citovat příspěvek

ikony v náhledu

Autor: finnn@email.cz ♂

9:10:08 10.02.2015

Prosím, může mě někdo poradit proč z ničeho nic nevidím při otevírání souboru náhledy? Problém máme v CDR X6 a pouze na některých PC. Všude je operační systém WIN7. U jednoho PC mám pocit, že problém nastal tak, že jsem nainstaloval X6 a potom následně musel doinstalovat X5 (kvůli efektům ve Photo Paintu) a X3 s ohledem na komunikaci s vyšívacím strojem. U dalšího PC se nic neinstalovalo,. běžel více než rok bez problému a nastala stejná situace. Na internetu jsem našel radu : Uspořádat - Možnosti složky a hledání - zobrazení - a vyškrtnout vždy zobrazit ikony, nikdy ne miniatury, ale tato možnost je nereálná, protože při otevírání souboru je Možnosti složky a hledání neaktivní. Díky, Luboš

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: