Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Převod etiket (štítků) do PDF

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Převod etiket (štítků) do PDF

Autor: MEK2 ♂

20:21:03 07.12.2014

Autor: tomy24 ♂

20:15:58 07.12.2014

MEK2 napsal/a

stránku štítků namísto na fyzickou tiskárnu (kdy vyleze např. potisknutá samolepka) vytisknout na tiskárnu PDF = virtální tiskárna; výstupem je vytvoření PDF souboru, Tento uložm a pak tisknu štítky z tohoto PDF souboru, tj. otervřu prohlžeči PDF souborů (např Acrobat Reader) a vytisknu

Díky moc, už to funguje, vytvořil jsem to přes PDF CREATOR

Citovat příspěvek

19:33:35 07.12.2014

stránku štítků namísto na fyzickou tiskárnu (kdy vyleze např. potisknutá samolepka) vytisknout na tiskárnu PDF = virtální tiskárna; výstupem je vytvoření PDF souboru, Tento uložm a pak tisknu štítky z tohoto PDF souboru, tj. otervřu prohlžeči PDF souborů (např Acrobat Reader) a vytisknu

Citovat příspěvek

19:08:33 07.12.2014

Nainstaloval jsem ten PDF Writer ovšem nevím jaký to má smysl, tady cesta asi nevede.

Citovat příspěvek

19:04:26 07.12.2014

MEK2 napsal/a

štítky
1. stránku vytisknout do PDF (nutno naistalovat PDF tiskárnu – např. CutePDF, PDF Creator atd.) nebo
2. vytisknout stránku etiket do .ps souboru, tento naimportovat zpět do CorelDraw a publikovat do PDF souboru

Nevím jestli jsme se pochopili. Mám jeden štítek rozměr 105x35 když dám tisk z corelu, corel mi automaticky rozvrhne na stránku a4 16x štítků. Já abych pokaždé když chci celý list tisknout nemusel chodit do corelu chci nějakým způsobem převést celý ten list do pdf ovšem nemužu se k tomu dostat. To co píšete vytisknout stránku do pdf mi nedává smysl alespon jsem vubec nepochopil co písete.

Citovat příspěvek

13:36:27 07.12.2014

štítky
1. stránku vytisknout do PDF (nutno naistalovat PDF tiskárnu – např. CutePDF, PDF Creator atd.) nebo
2. vytisknout stránku etiket do .ps souboru, tento naimportovat zpět do CorelDraw a publikovat do PDF souboru

Citovat příspěvek

Převod etiket (štítků) do PDF

21:17:02 06.12.2014

Ahoj, vytvořil jsem si v Corel Draw X7 potravinovou etiketu.
Udělal jsem to přes rozvržení - rozvržení stránky - štítky - ZWECKFROM Lasr (3423 3 150x32mm).
Jen vysvětlím že stačí vytvořit jednu etiketu a poté mi tu jednu rozvrhne na 16 etiket na formát papíru který jsem vybral.
Mám přesně stejný typ papírů takže mi to při tisku sedí.

Otázka je taková že, když potřebuju vytisknout celý list etiket musím pokaždé chodit do corelu a chvíli trvá než se zapne.
Chtěl bych se zeptat když si převedu tu jednu etiketu do pdf tak to jde, ale já bych potřeboval převést těch 16etiket na celé stránce do pdf. Lze to nějak udělat ?

Dotaz mimo téma, jak lze uspíšit corel, načítá to vše pomalu, oproti adobe o hodně. A to mám hodně dobrý pc.

Díky

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: