Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Jak se dostat k navrhování katalogů?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Jak se dostat k navrhování katalogů?

Autor: gervais001 ♂

13:42:52 04.01.2016

Sakra blbě čtu, najdeš určitě nějakou firmu, která tě zaměstná....

Citovat příspěvek

Re: Jak se dostat k navrhování katalogů?

Autor: gervais001 ♂

13:41:52 04.01.2016

labeta napsal/a

Ahoj, mám vystudovanou SŠ grafického směru, ale bohužel jsem bez praxe, proto se snažím alespoň pracovat na svém portfoliu, abych měla na případném pohovoru co nabídnout a ukázat. Moc bych chtěla navrhovat katalogy, kuchařky, nebo jiné knížky. Nevím ale, jak se k takové práci dostat. Nenapadá někoho prosím nějaká rada, co bych měla udělat abych se do nějaké takové firmy dostala? Děkuji za případné reakce:)

Tohle platilo v 90. letech, dnes už asi těžko bude někdo přijímat nevystudovaného. Jedině snad se přihlásit na nějakou soukromou školu...

Citovat příspěvek

Jak se dostat k navrhování katalogů?

Autor: labeta ♀

10:54:41 12.11.2014

Ahoj, mám vystudovanou SŠ grafického směru, ale bohužel jsem bez praxe, proto se snažím alespoň pracovat na svém portfoliu, abych měla na případném pohovoru co nabídnout a ukázat. Moc bych chtěla navrhovat katalogy, kuchařky, nebo jiné knížky. Nevím ale, jak se k takové práci dostat. Nenapadá někoho prosím nějaká rada, co bych měla udělat abych se do nějaké takové firmy dostala? Děkuji za případné reakce:)

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: