Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

rozhození výchozí palety v Corelu X6

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: rozhození výchozí palety v Corelu X6

Autor: MEK2 ♂

18:26:48 06.10.2014

Není zač

Citovat příspěvek

Autor: Katuš ♀

23:35:35 05.10.2014

iCloud jsem odinstalovala a problém je naprosto vyřešen! Velice moc jste mi pomohl, mnohokrát děkuji!!!

Citovat příspěvek

13:41:37 05.10.2014

vypadá to, že aktualizace itume/icloud ovlivňuje funkci Corelu (nebo Windows, kterou CD využívá)

v minulosti např. aktualizace Windows KB2753842 způsobila, že se některé fonty v Corelu nezobrazovaly správně odinstalace aktualizace vrátila vše do normálu (Microsoft pak v krátké době vydal opravenou verzi aktualizace)

Citovat příspěvek

2:01:32 05.10.2014

Děkuji mockrát za odpověď, ač jste mi v minulosti již velmi pomohl, tak tentokrát nevím jak s tímto sdělením naložit. Ještě bych mohla napsat další informace, které můžou, po dnešním dlouhém zkoušení, zacílit na problém. Když otevřu soubor přes Rychlý start/ Otevřít další/ najít konkrétní soubor, tak je ta grafika rozhozená: výplně (jen Pantonky) v grafice jsou černé, některé obdélníky mají od rohu do rohu kříž a paleta na pravé straně má téměř všechny políčka bílé jen cca 14 je barevných (jak jsem psala níže), pak to všechno zavřu bez uložení změn včetně Corelu. Dále otevřu znovu Corel a přes Rychlý start, ale tentokrát zvolím Naposledy použité, otevřu tentýž soubor, tak se otevře s dobře vybarvenými Pantonkovými výplněmi s dobrou paletou barev na pravé straně, jen tam zůstanou ty kříže v některých obdélnících. No a aby to nebylo tak "jednoduché", tak když tam provedu změny grafiky u některých, takto složitě otevřených soborů, tak nikdy nemám jistotu, jestli to bude ok, jelikož některé soubory už neotevře, hodí hlášku že Corel přestal pracovat a tím veškerou moji snahu ukončí... Prosím o nějaké řešení...

Citovat příspěvek

13:19:13 04.10.2014

může být způsobeno aktualizací itunes a iCloud

Citovat příspěvek

rozhození výchozí palety v Corelu X6

0:07:34 04.10.2014

Po standardním otevření souboru se mi rozhodila původně vytvořená grafika a změnila se mi výchozí paleta k nepoznání a to tak, že jsou tam jen bílé políčka sem tam nějaké barevné a totéž platí u Pantonek solid coated tam jsou zase jen černé políčka a sem tam nějaké to barevné. Když otevřu jakoby nový dokument vše je ok je zde i dobře nastavená i zobrazená výchozí paleta atd. jen co soubor uložím a pak znovu otevřu, vše je špatně - viz. nahoře. Taky jsem tu dobře zobrazenou paletu uložila a následovně chtěla použít, ale nejde to. dokonce jsem odinstalovala Corel (za cenu ztráty všeho nastavení) a znovu nainstalovala a stále stejný problém. Teď už mi zbývá jen doufat, že někdo z Vás by snad věděl....mockrát děkuji

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: