Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Kostičkování videa při zpomalení či revers videa - Sony Vegas 12, Gopro 3

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Kostičkování videa při zpomalení či revers videa - Sony Vegas 12, Gopro 3

Autor: Chytrolinka ♀

17:43:40 03.10.2014

Na "začátečníka" tam toho máš celkem dost namačkaného . Zkus odškrtnout "enable progressive download" > možná ti to pomůže. Záleží i na jakém stroji to kompletuješ.

Citovat příspěvek

Kostičkování videa při zpomalení či revers videa - Sony Vegas 12, Gopro 3

Autor: Ondero ♂

0:34:39 02.10.2014

Ahoj,
chtěl bych vás požádat o radu. Jsem začátečník v práci s videem a nemůžu řešení mého problému nikde dohledat.
Video jsem zaznamenal na Gopro 3 black ed. v rozlišení 1080 60fps. Ve SV12 jsem nastavil projekt na 1920x1080 při 60fps (59,940) na Best > sestříhal > přidal klasické efekty (přechody,overlays, magic bullet look, twixtor, optical flares, text, ...) > jakmile jsem vyrendroval video s nastavením MainConcept AVC/ACC Internet 1080, frame size: HD1080, profile: High, frame rate: 59,940, field order: upper field first (zkoušel jsem i nonprog.), bit rate: 37Mbps, enable progressive download, MP4, kvalita raederu: best >> tak ve výsledné produktu je video úžasné jen části, které jsou zpomalené či pozpátku (revers) se rozkostičkují.
Zkoušel jsem nastavit v jednotlivých problematických úsecích Disable resample a odškrtnout Maintain aspect ratio = výsledek stejný.
Zajímavé je, že pokud vyrendruji jen zpomalené části zvlášť, tak je video bez chyb. (udělal jsem chybné části zvlášť, znovu vložil do videa na místo surového videa a opět rendroval, ale nepomohlo)
Když jsem rendroval s nastavením 29,970fps, bit rate - max.:24Mbps average:16Mbps, tak byly inkriminované části ok, ale celková kvalita videa ko.
Render trvá několik hodin a nechci ztrácet čas se zkoušením a hledáním problému na slepo.

Děkuji všem, kteří se mi budou snažit pomoci..

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: