Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Jaký Corel vybrat

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Jaký Corel vybrat

Autor: ZW ♂

14:29:05 06.12.2014

Jakmile to chcete používat na "letáky do práce" (tj. pro komerční účely), oficiálně musíte mít plnou verzi.
Studentská (nebo "EDU") verze zpravidla obsahuje totéž, co verze plná, takže rozhodně i ten Photopaint. Na výstupech se samozřejmě nepozná, v jaké verzi byl obrázek vytvořen.
A ještě jsem neslyšel, že by někdo poslal studentovi domů policejní šťáru, aby zjistil, zda náhodou tu a tam nepoužívá studentskou licenci pro tvorbu letáků, za které dostane zaplaceno.
(U profesionálních firem živících se grafikou ve velkém bych se takové kontrole nedivil.)

Citovat příspěvek

Jaký Corel vybrat

Autor: Kristýna ♀

10:04:16 24.09.2014

Zdravím, potřebovala bych poradit s výběrem Corelu. Vím, že bych si chtěla pořídit X7 ale ztrácím se v nabídce licencí atd.
Chtěla bych to používat na letáky do práce ale i pro svoje potřeby. Jsem zaměstnaná ale stále student, tak nevím jestli nepořídit levnější student verzi.
Hlavně mi jde o to, aby měl program všechny doplňkové programy jako photo paint atd. Samozřejmě čím levnější tím lepší. Stačila by mi asi i internetová licence pro 1 PC, ale kdybych to do budoucna potřebovala jinde tak by to asi chtělo normální CD.
Předem děkuji za radu.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: