Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

mimaki jv3-160sp

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

mimaki jv3-160sp

Autor: tobkeeper ♂

18:44:01 08.08.2014

Dobrý den, našla by se tu dobrá duše z prahy, která disponuje tiskárnou mimaki jv3-160sp? Bohužel se mi stala neprijemna věc - po kompletní repasi jv3 tiskárna nenastartovala resp.svítí zelený power button, ale nejsou slyšet větráky displej nesvítí a s tiskárnou nejde prakticky nic udělat. Po zkoumání a obíhání všech možných diskuzí jsem se prakticky nic nedozvěděl - prý může byt špatná základní deska nebo zdroj nebo slider board. Jelikož mám s elektrotechnikou jisté zkušenosti, pustil jsem se do zkoumání zdroje - vysledek vypáleny integrovaný chip. Objednal jsem jej z Ameriky, ale doba dodání cca 3 týdny. Tím budu mít vyřešeny problém se zdrojem, ale potřeboval bych otestovat základní desku a slider board. Je to otázka na par hodin. Odměna jista pro toho, kdo mi umožní zjistit jestli je vypálena základní deska nebo slider board. Základní deska ma firmware, který nekontroluje chipy inkoustu, takže by neměl by problém. Případně kdyby mel někdo na prodáni funkční slider nebo základní desku pro 160sp, rad ji odkoupil. Eventuálně i zdroj bych koupil

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: