Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Flex fólie – vrásky po vyprání

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Flex fólie – vrásky po vyprání

Autor: gregi ♂

21:39:00 01.02.2014

Zažehlit na 165´C po dobu 17sec. vysoký přítlak. Poté přez pečící papír ještě zafixovat na cca 5sec.
Do dnes s enám nic nezvlnilo i při nažehlování na hrubou bavlnu s většími oky.

Citovat příspěvek

Re: Flex fólie – vrásky po vyprání

Autor: gregi ♂

19:16:22 01.02.2014

agramon napsal/a

Používám "lepší" flex fólie z řady PROFIFLEX, stejně tak i kvalitnější trička FotL o gramáži 190/m2. Potisk se ale po vyprání (naruby a na 40°) zvlní a vytvoří jakési vrásky. Dá se tomu nějak zabránit, případně tento "defekt" minimalizovat? Nebo používat jiný tip fólie? Termolis mám taky relativně kvalitní od MagicTouch.

Díky za jakoukoli radu...

Já mám zase trochu dilema , protože po pár vyřezaných motivech je nůž v plotru docela dost otupenej že již nechce řezat. Při výměně za novy je to po opět pár motivech stejné. Docela spotřeba nožů.
Zda řežu klasickou vinyl. folii tak měníme cca do pul roka.

Citovat příspěvek

Flex fólie – vrásky po vyprání

Autor: agramon ♂

15:20:19 18.01.2014

Používám "lepší" flex fólie z řady PROFIFLEX, stejně tak i kvalitnější trička FotL o gramáži 190/m2. Potisk se ale po vyprání (naruby a na 40°) zvlní a vytvoří jakési vrásky. Dá se tomu nějak zabránit, případně tento "defekt" minimalizovat? Nebo používat jiný tip fólie? Termolis mám taky relativně kvalitní od MagicTouch.

Díky za jakoukoli radu...

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: