Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Jak otevrit EPS v CorelDraw ? Poradte prosim

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Jak otevrit EPS v CorelDraw ? Poradte prosim

Autor: Trhač ♂

13:31:08 30.10.2013

Jirik napsal/a

Dobry den, chtel jsem otevrit jedno logo v krivkach v programu CorelDraw, abych je mohl upravit a pote vyrezat samolepku na plotru, ale je to pripona EPS a nejde mi to otevrit. Mate nekdo radu, co s tim ? Jsem v koncich, Dekuji

Někdy to otevře PDF Reader a pak se to uloží jako .PDFko a to otevře CorelDraw.

Citovat příspěvek

Autor: IDe ♂

13:11:43 18.08.2013

Problém nebude ani omylem v importním filtru. CorelDRAW, obzvlášt jeho starší verze, má problémy s velkým množstvím souborů .eps, především s těmi nekorektními, které AI otevře. Pokud nemáte vezi X6 nebo alespoň X5 nedivte se. Bohužel z vlastní zkušenosti vím, že i verze X6 neotevře některé .eps (prakticky vždy DSC 3.1). Pokud jsem byl nucen soubor zpracovat na PC, kde nebyl instalovaný Illustrator - a nebylo jej možno instalovat (v něm stačí soubor přeuložit), pomohl v nouzi nejvyšší převod souboru do .pdf - udělátek existuje dost. S tím si CDR většinou poradí.

Citovat příspěvek

Autor: Jirik ♂

13:26:39 11.08.2013

MEK2 napsal/a

Je nainstalovaný importní filtr? – viz Nastavení – Filtry – Dostupné.
Pokud je nainstalován přesunout do okna aktivní filtry a restartovat Corel (ukončit a znovu otevřít). Pokud ne nutno filtr doinstalovat.

Tim by to mozna mohlo byt, ale nemam tuseni, jak to udelat.

Citovat příspěvek

Autor: MEK2 ♂

14:23:59 03.08.2013

Je nainstalovaný importní filtr? – viz Nastavení – Filtry – Dostupné.
Pokud je nainstalován přesunout do okna aktivní filtry a restartovat Corel (ukončit a znovu otevřít). Pokud ne nutno filtr doinstalovat.

Citovat příspěvek

Jak otevrit EPS v CorelDraw ? Poradte prosim

Autor: Jirik ♂

9:49:11 03.08.2013

Dobry den, chtel jsem otevrit jedno logo v krivkach v programu CorelDraw, abych je mohl upravit a pote vyrezat samolepku na plotru, ale je to pripona EPS a nejde mi to otevrit. Mate nekdo radu, co s tim ? Jsem v koncich, Dekuji

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: