Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Nikon D3100

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Nikon D3100

Autor: michalurban ♂

18:44:52 16.07.2013

michalurban napsal/a

Zdravim,

drive jsem par let pouzival Nikon D50, ten jsem kvuli choutkam vyzkouset neco jineho bohuzel vymenil za 450D, ktere mi nesedelo, takze jsem se ho zase zbavil. :) Pak jsem nejakou dobu vybiral a nakonec jsem si objednal D3100 - bohuzel jsem vyrazne podcenil schopnost vyrobcu miniaturizovat ... cekal jsem neco mensiho, ale o TOLIK ... ? :)

Proste, zajimalo by me, co misto tohohle Nikonu. Chci neco vetsiho, nejlepe s podsvicenym stavovym displejem. Liveview nepozivam, video nepouzivam. Chci proste Nikon, PASM, bracketing a dobry uchop.

Mel bych setrit spis na D90, nebo myslite, ze by se jeste vyplatila D80? Popr. neco jineho? Tu D3100 mam za 6000 z Aukra, takze bych chtel neco idealne v podobne hladine, popr. tak asi do 10000 ...

Objektiv mam svuj oblibeny Nikkor 18-70.

Diky za tipy.

EDIT: No nic, za starych casu tu clovek dostal odpoved, v poslednich letech to uz vetsinou nehrozi. ... Takze jen pro ty, kteri by meli podobne dilema jako ja: vyhrala u mne D200, mam ted nabidku na par kousku s nafoceno pod 25tis. cyklu, tak si nekterou vyberu. Ahoj a dobre svetlo!

Citovat příspěvek

Nikon D3100

Autor: michalurban ♂

23:42:29 15.07.2013

Zdravim,

drive jsem par let pouzival Nikon D50, ten jsem kvuli choutkam vyzkouset neco jineho bohuzel vymenil za 450D, ktere mi nesedelo, takze jsem se ho zase zbavil. :) Pak jsem nejakou dobu vybiral a nakonec jsem si objednal D3100 - bohuzel jsem vyrazne podcenil schopnost vyrobcu miniaturizovat ... cekal jsem neco mensiho, ale o TOLIK ... ? :)

Proste, zajimalo by me, co misto tohohle Nikonu. Chci neco vetsiho, nejlepe s podsvicenym stavovym displejem. Liveview nepozivam, video nepouzivam. Chci proste Nikon, PASM, bracketing a dobry uchop.

Mel bych setrit spis na D90, nebo myslite, ze by se jeste vyplatila D80? Popr. neco jineho? Tu D3100 mam za 6000 z Aukra, takze bych chtel neco idealne v podobne hladine, popr. tak asi do 10000 ...

Objektiv mam svuj oblibeny Nikkor 18-70.

Diky za tipy.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: