Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Online hra

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Online hra

Autor: LordOFmine ♂

15:02:24 02.07.2013

Ahoj všem.
Zdravim všechny co se koukli na tento příspěvek. Jsem hlavní vývojář online hry Lord of Mine. Tato hra zatím není nikde zveřejněná a zatím ani nebude. Bude to online hra, částečně fantasy a částečně minecraft. Nepíšu to sem abych hru spropagoval ale abych mohl sehnat nějakého člověka na grafiku celé hry a hlavně jaký máte názor na tuto hru. Celá hra by měla být sponzorována spousty partnery a dokonce jedním vývojářským studiem velmi známe hry. Člověk, který nám programátorům bude pomáhat s grafikou tak se nemusí bát, že za to nic nedostane. Hra bude sice bezplatná (FREE) ale do hry budou dány diamanty za, které si budou moci hráči nakupovat a přidávát věci. Hráčům, kteří nemají peníze na spoplatněné věci nic bránit nebude, budou moci hrát i bez diamantů.
Moc tedy prosím ty, kteří umějí tvořit ve Photoshopu, Gimpu atd... aby se přihlásili do náboru. Nábor bude moc těžký a proto žádáme pouze lidi kteří doopravdy umí tvořit. Všichni, kteří mají zájem být v našem vývojářském týmu a chtějí nám pomoct s tímto projektem žádám aby si mě přidali ny skypu - jméno: thepokisdc a ty co nemají skype tak napište na email pavel@lordofmine.eu něco o sobě co umíte kolik vám je let atd.. a nějaký váš výtvor. Moc děkuji všem co se přihlásí.

PS: Omlouvám se za chyby v textu psal jsem to rychle. S pozdravem hlavní vývojář Pokis hry Lord of Mine

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: