Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Interaktivní mapa

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Interaktivní mapa

Autor: Petr Vavrečka ♂

23:35:03 03.05.2013

Dobrý den,

v rámci jednoho grantového projektu AVČR by jsme rádi zakomponovali mapu ve stylu Skyrimu: viz: http://www.youtube.com/watch?v=I-YzRq3FVug . Měli by sme k dispozici mapu, 2D i 3D přesně zaměřenou dle skutečnosti a s drobnými vloženými 3D objekty, jako (obelisk, osada, lom atd.) ,které by při pohybu po mapě byly aktivní a po kliknutí by následovala akce - typu popis, obrázek, video, či přepnutí do jiného zobrazení. Velmi by jsme rádi měli i pohybující se efekty, jako pohybující se mračno..či náznak ohně a kouř v osadě.

Otázka zní, lze tohoto dosáhnout přes Flash, pokud by byla tato mapa měla být ovladatelná přes internetové stránky.? Jinak, jaký navrhujete postup. Pokud přesně víte, jak na to a bylo by to pro Vás velmi obtížné a náročně se tomu jen tak věnovat, jsme ochotni se domluvit i na případnou odměnu. Prosím pište, zde...případně pak napíšu bližší kontakt.

Technické věci: Máme licenci na Většinu softwaru Autodesku, Rhinoceros, SketchUp, ArcGis atd. Mapa by byla pravděpodobně ve formátu např. COLLADA, či jiný dle domluvy.

Děkuji za odpovědi a rady
Bc. Petr Vavrečka

Citovat příspěvek

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: