Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Jetá zrcadlovka kolem 5000 Kč

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Jetá zrcadlovka kolem 5000 Kč

Autor: michalurban ♂

23:54:12 15.07.2013

Barney.m napsal/a

Zdravím, chtěl bych zase o kousek postoupit z mého Fuji FinePix S8000fd.

Pár zrcadlovek mi už rukama prošlo (půjčené od známých a kamarádů - EOS 450D, EOS 600D, EOS 1100D, D3100) a chtěl bych k nim taky přejít. Fotím si jen tak pro radost zážitky z každodenního života - ať už to jsou různé krajinky, architektura, technika, tak i třeba "noční" fotky z klubu...

Pro začátek mi určitě postačí setový objektiv. Jako študý chudent vybírám po bazarech do ceny max. 5000 Kč. Do oka mi padly tyhle modely:

Canon EOS 350D, 400D
Nikon D40
Pentax K100D

Můj favorit je jasně Canon. Nikon mi oproti němu moc nevyhovoval ovládáním, ale určitě bych si na to po čase zvyknul. Pentax neznám vůbec.

Co z toho mi tedy doporučíte? Či něco úplně jiného? :-) Za každý názor a radu budu moc rád.

Drzel bych se toho, co ti sedelo.

Ja mel zatim Nikon D50, Canon 450D a pak Nikony D80 a D3100 a a jsem holt Nikonak ... ovladani Canonu mi nesedelo, takze jsem se vratil zpet k Nikonu a uz bych nemenil. Takze se asi nejlip drz toho, co ti vyhovuje. Jak ovladanim, tak ergonomii - treba ja s tou D3100 prestrelil, je desne mala. :D

Osobne bych ale byl spis pro 400D nebo vyssi, ta 350D uz je hodne stara zalezitost ...

Citovat příspěvek

Jetá zrcadlovka kolem 5000 Kč

Autor: Barney.m ♂

16:29:21 15.10.2012

Zdravím, chtěl bych zase o kousek postoupit z mého Fuji FinePix S8000fd.

Pár zrcadlovek mi už rukama prošlo (půjčené od známých a kamarádů - EOS 450D, EOS 600D, EOS 1100D, D3100) a chtěl bych k nim taky přejít. Fotím si jen tak pro radost zážitky z každodenního života - ať už to jsou různé krajinky, architektura, technika, tak i třeba "noční" fotky z klubu...

Pro začátek mi určitě postačí setový objektiv. Jako študý chudent vybírám po bazarech do ceny max. 5000 Kč. Do oka mi padly tyhle modely:

Canon EOS 350D, 400D
Nikon D40
Pentax K100D

Můj favorit je jasně Canon. Nikon mi oproti němu moc nevyhovoval ovládáním, ale určitě bych si na to po čase zvyknul. Pentax neznám vůbec.

Co z toho mi tedy doporučíte? Či něco úplně jiného? :-) Za každý názor a radu budu moc rád.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: