Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Microtek i900 světlá místa vypadávají

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Microtek i900 světlá místa vypadávají

Autor: Freelance ♂

15:43:14 11.01.2017

Ahoj, mám tiež Microtec i900 už niekoľko rokov, avšak posledné 2 roky mi nefunguje tlačítko farebnej úpravy obrázku - diapozitívu. Urobím presken, upravím farebnosť ale výsledný sken ide stále do purpurova. Môžem akokoľvek farebnosť upravovať ale výsledok je vždy rovnaký. Ostatné tlačítka sú v poriadku. Už som skúšal všetko možné, aj preinštalovať Silber fast ale nič nepomohlo. PC mám XP. Skúšal som to aj na inom počítači s W 10 ale výsledok rovnaký. Môžete mi poradiť? Som z toho na nervy! Vďaka.

Citovat příspěvek

Microtek i900 světlá místa vypadávají

Autor: paolo03 ♂

15:06:20 19.06.2012

Ahoj, mám skener Microtek i900 scanmaker a bez problémů s ním léta skenuju, poslední dobou se mi ovšem zdá, že nelze naskenovat nejsvětlejší místa včetně struktury papíru. Hrál jsem si v nastavení Silverfastu ale nejde s tím nic dělat (rozsah odstínů barev mám na maximum). Čas od času kalibruju ale nejsem si jistý, jestli kalibrace probíhá tak jak má, protože na to nemá vliv. Existuje v Praze nejaká opravna, kde to můžou prohlédnout?
díky za odpověď

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: