Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Toto nemusíte číst-444 Máme pauzu, Zdenda oprášil foťák

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Toto nemusíte číst-444 Máme pauzu, Zdenda oprášil foťák

Autor: Jindra ♂

16:54:20 08.08.2012

strasidlooo od jihlavy napsal/a

ahójda, jak se vám tady vede, koukám, vlákno jest nekonečné

Kamile ahoj, hledej digineff forum...

Citovat příspěvek

Autor: strasidlooo od jihlavy ♂

20:53:29 25.06.2012

ahójda, jak se vám tady vede, koukám, vlákno jest nekonečné

Citovat příspěvek

Autor: silniční piratus ♀

5:11:36 24.05.2012

Standa napsal/a

lasta napsal/a

kamarádi přátelé, my nejsme u neffa, my jsme na www.digicolor.cz
Myslím že i pro Vaše TNČ se místečko najde

Digineff je solidnější, žádnej pirát tam nemůže opruzovat, jak bylo kdysi zvykem...psát mohou jen registrovaní a vůbec, forum je dobře moderováno

Nemusí se nikam chodit, pro opruzování a uvolňování napětí, je to i tady dobrý, jen tady nejsou ještě ti praví opruzovači..

Citovat příspěvek

Autor: Standa ♀

23:04:02 23.05.2012

[quote]
Zajímavé čtení je na digicoloru v podmínkách soukromí...aby někdo mohl mně lézt do soukromí, děkuju nechci..[/quote]

já tam nic nestandardního nevidím, ba naopak

Citovat příspěvek

Autor: P ♂

22:34:03 23.05.2012

lasta napsal/a

jasna vec, co se registrovat

Citovat příspěvek

Autor: zdenda makač ♀

22:09:40 23.05.2012

lasta napsal/a

ty vole tak to by tam ještě chybělo, taková snůška hloupostí jako byla chaloupka a ty voloviny v tnč
jen ať jdou k taťkovi neffovi, to je stejnej exot , budou si rozumnět

Citovat příspěvek

Autor: Standa ♂

19:56:56 23.05.2012

lasta napsal/a

Digineff je solidnější, žádnej pirát tam nemůže opruzovat, jak bylo kdysi zvykem...psát mohou jen registrovaní a vůbec, forum je dobře moderováno

Citovat příspěvek

Autor: digicolor ♀

19:42:52 23.05.2012

lasta napsal/a

Zajímavé čtení je na digicoloru v podmínkách soukromí...aby někdo mohl mně lézt do soukromí, děkuju nechci..

Citovat příspěvek

Autor: lasta ♂

18:33:14 23.05.2012

Citovat příspěvek

Autor: Jin ♀

18:14:34 23.05.2012

Nema cenu cokoliv psat, tady jde o neco uplne jineho, nez o spolek diskutujicich fotografu, kteri zahlcuji neustale server svymi vyplody...ten nikoho nezajima...

Jde o prachy, reklamu a ne o nas...

Citovat příspěvek

Autor: MarieK ♀

17:37:08 23.05.2012

Já jsem se přihlásila už asi před týdnem, hned jak to překopali a jelo se přes ipod, ale je to k ničemu. Fotografie vložit nejde takže je to asi jako očichávat parfém přes flakonek. Mohou tedy očichávat páni webmajstři sami. Pááá, pááá grafiko, po 5 letech jdu o dům dál. Můžete volat , třeba vám staří webmistři poradí, jak si udržet starou dobrou klientelu a myslím si, nebylo nás vůbec málo. M.K.

Citovat příspěvek

Autor: Jindra ♀

16:16:42 23.05.2012

Nema cenu to hrotit, fotku sem nikdo neda, jedine digineff forum...uz jsem to tam obnovil...Bohous taky...

Citovat příspěvek

Autor: Zdeněk MAKAČ NEMAKAČ ♂

16:07:20 23.05.2012

Toto nemusíte číst_444 Máme pauzu, Zdenda oprášil foťák...
počet příspěvků 62
vlákno původně založil sumavakB
Poslední příspěvek na starém vlákně vložil Zdenek Makac dne 23. 05. 2012 ve 14:41 hod.

Na staré vlákno se asi už nevrátíme, protože na staré adrese už je pouze link, že diskuze byla přesměřována sem. Tady jsem byl přihlášen pod nickem registrací "Zdeněk MAKAČ" a nyní se nemohu ani přihlásit. Čekám, zda-li se to srovná, nebo budu nucen se přihlásit pod jiným nickem. Zatím to beru jako neregistrovaný uživatel, ač registrován jsem od 06.12.2011 a fungovalo to. Heslo mám poznačené a při pokusu vložit se objevuje nesmyslná hláška "Zvolené jméno již užívá některý z registrovaných uživatelů! "
Tak babo raď. Veliký nepořádek je slabé slovo. Bordel v tom máte, páni objevitelé. Smajlík s palcem dolů by jste mohli místo těch přiblblíků zařadit do vaší palebné pěchoty.

Páni webmajstři, moc Vám to zatím nejde a silně si zahráváte s trpělivostí skalních. Ti smajlíci to asi nezachrání. Funkčnost a kompatibilita se zaběhnutou praxí by se Vám vyplatila. Objevujete Ameriku a nahrazujete něco, co fungovalo VELMI DOBŘE. Zatím se styďte!!!
Zkusím přidat k nicku ještě druhé příjmení.
Tak repete
Warning: import_request_variables() [function.import-request-variables]: Numeric key detected - possible security hazard in /data/www/virtuals/idif/html/functions/config.php on line 153

internal error 1203:User idif already has more than \'max_user_connections\' active connections
Už mě to nebaví, ti dva mladí floutkové se asi pomátli!
Nikam z jejich tří serverů se nedostanu. Jenom pořád opisuji do spodního pole 5 kontrolních znaků a vypisuji, že jsem muž.

Citovat příspěvek

Toto nemusíte číst-444 Máme pauzu, Zdenda oprášil foťák

Autor: Zdeněk MAKAČ NEMAKAČ ♂

15:54:52 23.05.2012

Toto nemusíte číst_444 Máme pauzu, Zdenda oprášil foťák...
počet příspěvků 62
vlákno původně založil sumavakB
Poslední příspěvek na starém vlákně vložil Zdenek Makac dne 23. 05. 2012 ve 14:41 hod.

Na staré vlákno se asi už nevrátíme, protože na staré adrese už je pouze link, že diskuze byla přesměřována sem. Tady jsem byl přihlášen pod nickem registrací "Zdeněk MAKAČ" a nyní se nemohu ani přihlásit. Čekám, zda-li se to srovná, nebo budu nucen se přihlásit pod jiným nickem. Zatím to beru jako neregistrovaný uživatel, ač registrován jsem od 06.12.2011 a fungovalo to. Heslo mám poznačené a při pokusu vložit se objevuje nesmyslná hláška "Zvolené jméno již užívá některý z registrovaných uživatelů! "
Tak babo raď. Veliký nepořádek je slabé slovo. Bordel v tom máte, páni objevitelé. Smajlík s palcem dolů by jste mohli místo těch přiblblíků zařadit do vaší palebné pěchoty.

Páni webmajstři, moc Vám to zatím nejde a silně si zahráváte s trpělivostí skalních. Ti smajlíci to asi nezachrání. Funkčnost a kompatibilita se zaběhnutou praxí by se Vám vyplatila. Objevujete Ameriku a nahrazujete něco, co fungovalo VELMI DOBŘE. Zatím se styďte!!!
Zkusím přidat k nicku ještě druhé příjmení.
Tak repete

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: