Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Ve kterém městě se koná výstava Leo Symona “MALOVÁNÍ SVĚTLEM”?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Rozloučení

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Rozloučení

Autor: J.K. ♀

23:02:48 28.05.2012

Jak mi zde napsal jeden "mlamoj" z IDIFu - starousedlíci vypadnou, přestanou zabírat místo mladým a moderním jedincům, kteří jsou natolik technicky vyspělí, že nebudou místním majitelům zasírat server svými výcvaky, ale budou si je poslušně ukládat na flickru a jinde.....a podobné hloupé žvásty...
No, starousedlíci vypadli - povětšinou na digicolor.cz, ale koukám, že ti očekávaní noví, mladí, dynamičtí a kreativní jedinci se sem jaksi nehrnou... Kdo tady bude diskutovat a hlavně číst reklamy ?? Naše starost to už není....

Takže sbohem, Grafiko !

Citovat příspěvek

Autor: 1Medved ♂

18:08:21 28.05.2012

Vlastník fóra si s ním může udělat co chce.
Já si zase o vlastníkovi fóra můžu myslet co chci.
A to je dobře, napadá mě spousta věcí...

Ahoj na digicolor.cz

Citovat příspěvek

Autor: OVal ♂

21:28:13 24.05.2012

Tak už i zde kaput!!! To je druhá, horší zpráva dnešního dne. (Ta první, že mne dnes v Práglu hned obrali o peněženku, než jsem projel jednu stanici metrem, inu venkovan ve městě.....) Nevím, co to tam vyváděj, ale diskutovat zde opravdu nepůjde. Plně se ztotožňuji s Makofotem..... Upřímnou soustrast nám všem....

Citovat příspěvek

Autor: alkaline ♂

17:50:03 23.05.2012

...kde jen jsou a kde jsem já...
...proč všechno končí co začíná...
...smúla se na mě lepí ze zvyku...
...a všichni jsou už v mexiku...

...všichni jsou už v Mexiku...
...buenos dias já taky jdu...
...aspoň si poslechnu pěknou muziku...
...co se hraje v mexiku...

Citovat příspěvek

Autor: NIKONSTA ♀

22:49:15 20.05.2012

ladysk napsal/a

Sirkeci: zatím přes všechnu snahu to má do původního fóra ještě daleko a hlavně - chybí lidi...

počtem příspěvků samozřejmě ano, kvalitou provedení rozhodně ne, IMHO je to přehledem nad všemi obdobnými fóry
A počet uživatelů? Co to sleduji se den ode dne zvyšuje, je to jen otázkou času kdy tam bude celá místní sestava, vždyť to běží týden. Mě osobně se tam líbí a dávám www.digicolor.cz a zde tomuto paskvilu . Jak jsem sledoval asi máš potíž s registrací myslím že se nemáš za co stydět

Citovat příspěvek

Autor: J.B. ♂

19:04:58 20.05.2012

makofoto napsal/a

Vážení přátelé Nikonisté,

loučím se s vámi na tomto tomto fóru - nová grafická a obsahová úprava je natolik stupidní a odporující zdravé logice, že tady snad diskutovat ani nejde. Za poslední léta to považuji za nejstupidnější úpravu fungujícího webu vůbec a kdyby se udělovala cena za nejblbější nápad, tak by ji nová úprava fóra musela vyhrát. Autoři úpravy považovali patrně za nutné obklopit fórum reklamou - ještě jim chybí alespoň 3 vyskakovací okna s reklamou a bude to dokonalé.

Sbohem bývalé fórum, bývalo jsi zdrojem dobrých setkání a šlo v tobě i dobře vyhledávat, umělo jsi přílohy apod. Bohužel jsi udělalo výrazný krok (spíše dva) vzad. Čest tvojí památce!

Makofoto, dobře si to shrnul. Osobně bych preferoval přejít k panu Neffovi.

Citovat příspěvek

Autor: ladysk ♂

10:55:42 20.05.2012

Sirkeci: zatím přes všechnu snahu to má do původního fóra ještě daleko a hlavně - chybí lidi...

Citovat příspěvek

Autor: Sirkeci ♂

23:50:10 19.05.2012

Nezoufej, přijď na www.digicolor.cz

Citovat příspěvek

Rozloučení

Autor: makofoto ♂

17:02:37 19.05.2012

Vážení přátelé Nikonisté,

loučím se s vámi na tomto tomto fóru - nová grafická a obsahová úprava je natolik stupidní a odporující zdravé logice, že tady snad diskutovat ani nejde. Za poslední léta to považuji za nejstupidnější úpravu fungujícího webu vůbec a kdyby se udělovala cena za nejblbější nápad, tak by ji nová úprava fóra musela vyhrát. Autoři úpravy považovali patrně za nutné obklopit fórum reklamou - ještě jim chybí alespoň 3 vyskakovací okna s reklamou a bude to dokonalé.

Sbohem bývalé fórum, bývalo jsi zdrojem dobrých setkání a šlo v tobě i dobře vyhledávat, umělo jsi přílohy apod. Bohužel jsi udělalo výrazný krok (spíše dva) vzad. Čest tvojí památce!

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: