Aktuality - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Aktuality

Google Cloud Print je k dispozici uživatelům produktů Epson

24. října 2011, 00.00 | Společnost Epson oznámila, že většina nových modelů inkoustových tiskáren Epson bude od letošního podzimu podporovat tiskovou službu Google Cloud Print, což je její další krok k realizaci vize "všudypřítomného tisku".

 

 

 

Genius Ergo 7000: bezdrátová myš s dlouhou výdrží

10. října 2011, 00.00 | Nová bezdrátová myš s ergonomickým designem používá optický snímací senzor s rozlišením 1 200 dpi pro přesnější pohyb. Baterie díky úsporné technologii dokáže myš napájet až šest měsíců. Na výběr jsou tři barevné varianty: klasicky černá, metalicky fialová a metalicky zelená. Doporučená koncová cena je 329 Kč včetně DPH.

 

 

 

Hewlett-Packard, Toner Expres a řetězec PrintStation.cz

4. října 2011, 01.00 | Společnosti HP a Toner Expres zahájily provoz nového řetězce digitálních tiskových center PrintStation.cz. Nové tiskové centrum kromě špičkového zpracování dokumentů nabídne i široké portfolio doplňkových služeb hlavně pro firemní klientelu.

 

 

 

FOMEI TOP 2011 – ohlédnutí za tradiční podzimní výstavou

4. října 2011, 00.00 | Letošní podzimní FOMEI TOP, tradiční prodejní, prezentační a kontraktační výstava, se uskutečnila 22. a 23. září v areálu společnosti FOMEI. Je určena obchodníkům, profi a hobby fotografům, studentům a široké veřejnosti se zájmem o fotografování a produkty FOMEI. Akci navštívilo kolem 900 návštěvníků z České republiky, Slovenska a Polska.

 

 

 

Říjnové FotoVideo je šité jen vám na míru!

4. října 2011, 00.00 | Na trh přichází další vydání fotografického časopisu, který má vše, co má mít. Nechybí mu krása, emoce, kontroverze a hlavně originalita. Nekopíruje, neopičí se a nepřekládá. Všechny publikované materiály jsou vlastní, autorské! Přesvědčte se, s jakými osobnostmi se můžete setkat:

 

 

 

Když je Apple nemocný 4. - upgrady aneb, prevence především

28. září 2011, 00.00 | Jen málo uživatelů Maců má tolik odvahy, aby popadlo šroubovák, plastové páčidlo nebo přísavky a vrhlo se do útrob svého počítače. Domácí bastlení zkrátka k elegantním strojům Apple nepatří. Chcete-li ale přidat paměť, zvětšit úložnou kapacitu nebo nainstalovat rovnou SSD disk, vyražte do servisu. Zaplatíte sice o něco víc, ale v případě problémů nepřijdete o záruku.

 

 

 

Nikon Coolpix P500 v testu

19. září 2011, 00.00 | Coolpix P500 je výkonný a široce použitelný kompaktní fotoaparát s 36násobným optickým zoomem, 12megapixelovým snímačem CMOS, elektronickým hledáčkem a výklopným třípalcovým displejem. Umožňuje snadné, pohodlné fotografování a natáčení stereofonního Full HD videa s využitím plně automatických systémů, ale také ruční nastavení všech parametrů expozice, a nabízí široký výběr programů a funkcí, a to praktických i „hravě tvůrčích“.

 

 

 

World Press Photo 2011 v Praze

16. září 2011, 00.00 | V pražském Karolinu můžete od 16. září do 9. října navštívit výstavu nejlepších novinářských fotografií z celého světa. Slavnostní vernisáži večer 15. září předcházela dopolední tisková konference v Císařském salonku Karolina Univerzity Karlovy v Praze, které se zúčastnil zástupce Nadace WPP z Amsterodamu Paul Russel, zástupce hl. m. Prahy a vítěz Ceny Prahy Andrew McConnell z Irska.

 

 

 

Samsung NX200

13. září 2011, 00.00 | Samsung na veletrhu IFA představil druhý model elegantního kompaktního fotoaparátu s výměnnými objektivy "stovkové řady" NXx00, tedy té kompaktnější, bez elektronického hledáčku. Má šasi z hořčíkové slitiny a nově tvarované tělo, obrazový snímač CMOS formátu APS-C s rozlišením 20,3 Mpx, umožňuje souvisle fotografovat rychlostí až 7 snímků za sekundu a natáčet video v plném vysokém rozlišení – 1080p á 30 snímků za sekundu.

 

 

 

Nikon D3100 v červeném provedení

13. září 2011, 00.00 | Od 22. září bude v celé Evropě k dispozici velmi oblíbená kompaktní digitální zrcadlovka D3100 v atraktivní barevné verzi, kombinující vínově červenou a černou. Na českém trhu bude mít set s objektivem AF-S 18–55 VR doporučenou prodejní cenu 12 990 Kč. Nikon tak svou digitální jednookou zrcadlovku pro začátečníky, rodiny a mladé lidi ještě více zatraktivňuje a věří, že osloví ještě další zákazníky, hlavně ženy a dívky.

 

 

 

Strana výpisu

... 63 ...

 

Nabídka bazar
Poptávka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: