Aktuality - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Aktuality

GEODIS: tiskárny MUTOH ValueJet za akční ceny

29. června 2012, 15.35 | Společnost Geodis, distributor digitálních tiskáren Mutoh a výhradní distributor tiskáren EFI pro Českou a Slovenskou republiku, dnes odstartovala akci „Měsíc příslušenství ZDARMA“. Díky tomu nyní nabízí tiskárny Mutoh ValueJet za neuvěřitelné AKČNÍ CENY! Tato akce platí na digitální tiskárny Mutoh ValueJet 1614,ValueJet 1624 Pro a ValueJet 1324 Pro.

 

 

 

FOMEI: "desktop" inkjetové fotopapíry v prázdninové akci

28. června 2012, 09.51 | Společnost FOMEI prodává nejrůznější inkjetové papíry značek Ilford, Harman, Harman by Hahnemühle, Herma a Fomei. A protože se blíží letní prázdniny, což je období zvýšeného zájmu o tzv. desktop inkjetové fotopapíry, připravila FOMEI prázdninovou akci.

 

 

 

Mamiya Leaf: zlevněné repasované datastěny Aptus-II

28. června 2012, 08.35 | Společnost ExceFOTO uveřejnila letní cenovou akci: až do konce srpna 2012 platí zvýhodněné akční ceny repasovaných datových stěn Aptus-II.

 

 

 

Microsoft Surface – stylový tablet s tenkou klávesnicí

20. června 2012, 21.51 | Pokud vám u tabletů chyběla skutečná klávesnice, nyní už nebude. Microsoft představil svou jedinečnou verzi tabletu, který nazval Surface a spojil v něm tablet a netbook – vytvořil tablet s tenkou výklopnou klávesnicí. Microsoft předpokládá, že jeho přístroj má šanci nahradit stolní počítač.

 

 

 

UPM Praha: Hommage à Wittlich

20. června 2012, 13.18 | U příležitosti 80. narozenin profesora Petra Wittlicha připravilo Uměleckoprůmyslové museum v Praze, konkrétně kurátor Otto M. Urban, projekt HOMMAGE À WITTLICH – výstavu šestnácti grafických listů různých českých umělců.

 

 

 

Palmknihy: tři vlastní čtečky eKnih

17. června 2012, 11.16 | Podle výzkumu Českého národního panelu, společného projektu výzkumných agentur NMS a STEM/MARK, elektronickou verzi knih v současné době upřednostňuje skoro třetina českých čtenářů. Je zřejmé, že zájem o elektronické knihy roste a spolu s ním také počet uživatelů speciálních čteček. Reakce Palmknihy je logická: společnost představila tři vlastní čtečky.

 

 

 

Acer K130 – cestovní projektor

17. června 2012, 00.28 | Acer představil nový kompaktní DLP projektor s technologií, která zvyšuje světelný tok, zlepšuje podání barev a prodlužuje životnost světelného zdroje. Je snadno přenosný a mobilní. Je tak malý, že zabere plochu přibližně odpovídající polovině listu papíru formátu A4, a lehký, že umožňuje promítat přímo z ruky.

 

 

 

Ultrabook Fujitsu LIFEBOOK U772

12. června 2012, 22.33 | Společnost Fujitsu představila první ultrabook navržený pro firemní profesionály, kterým nabízí třeba technologii Intel vPro, rozhraní 4G/LTE, snímač otisků prstů, možnost provozu na baterie po celý den a replikátor portů. Má ale také atraktivní stylové provedení a je nabízen v červené a stříbřité barvě.

 

 

 

Dotykový ultrabook Acer Aspire S7

12. června 2012, 22.10 | Acer na veletrhu Computex Taipei představil špičkové dotykové ultrabooky Aspire S7 s Full HD rozlišením a s operačním systémem Windows 8. Stylové ultrabooky s dotykovou obrazovkou mohou být pro řadu uživatelů zajímavou alternativou pro tablety, zvláště pak, jedná-li se o jedny z nejtenčích a nejlehčích ultrabooků na světě.

 

 

 

Doteky Patagonie – Otto Jirka

12. června 2012, 15.52 | Od 20. června 2012 můžete ve Smart Gallery & BéFOTO navštívit autorskou výstavu fotografií Otto Jirky „Doteky Patagonie“.

 

 

 

Strana výpisu

... 58 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: