Aktuality - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Aktuality

Nikon AF-S Nikkor 800 mm f/5,6

12. července 2012, 13.15 | Společnost Nikon oznámila, že vyvíjí teleobjektiv s bajonetem typu F a s mimořádně dlouhou pevnou ohniskovou vzdáleností, který doplní řadu plnoformátových (FX) objektivů AF-S Nikkor. Objektiv s ohniskem 800 mm, základním clonovým číslem 5,6 a systémem optické stabilizace obrazu – snížení vibrací bude plně kompatibilní s AF systémem všech fotoaparátů Nikon s obrazovými snímači formátu FX.

 

 

 

Výstava Národní knihovny: Povodně 2002

12. července 2012, 12.24 | Výstava v Národní knihovně připomíná ničivé povodně v roce 2002. V srpnu to bude přesně deset let, co Českou republiku postihly záplavy, označované za největší v posledních pěti stoletích. Hladina Vltavy tehdy vystoupila zhruba sedm metrů nad svoji obvyklou úroveň. Události živelné katastrofy a záchranné práce v Klementinu připomene panelová expozice Národní knihovny ČR, kterou můžete navštívit na Výstavní chodbě od 16. 07. do 31. 08. 2012.

 

 

 

Acer TravelMate P6

9. července 2012, 09.43 | Nové notebooky TravelMate P6 jsou navrženy pro potřeby firemních uživatelů, kteří požadují odolné, bezpečné a výkonné přenosné počítače. Jsou dostupné ve třech formátech, s displejem o úhlopříčce 13,3 palce, 14 palců a 15,6 palce, a nabízejí dobrý výkon, optimální ovladatelnost a zlepšené zabezpečení.

 

 

 

Deset nových projektorů Canon řady LV

9. července 2012, 09.30 | Canon představil deset nových modelů ve své řadě přenosných projektorů LV. Řada je nyní rozdělena na standardní, střední a pokročilé modely a nabízí XGA a WXGA řešení pro firmy, organizace a vzdělávací prostředí. V součtu s modely v dalších produktových řadách tudíž může nabízet projektory pro jakékoli firemní prostředí, od základních přenosných projektorů pro domácí kanceláře až po výkonné projektory pro výstavní sály.

 

 

 

Kyocera TASKalfa 2550ci

9. července 2012, 09.22 | Společnost Janus, výhradní distributor tiskových zařízení Kyocera pro český a slovenský trh, představila nové rychlé a úsporné multifunkční zařízení TASKalfa 2550ci určené pro náročná prostředí. Nabízí kvalitní barevný tisk až do formátu A3, vysokou produktivitu, snadné použití a především silnou ochranu dat.

 

 

 

Art Books Wanted 2012

8. července 2012, 21.53 | Výzva pro autory – Art Books Wanted je organizována nakladatelstvím EDITION LIDU s cílem podporovat umění a knižní kulturu v celosvětovém měřítku. Nakladatelství oznámilo výsledky mezinárodní Výzvy pro autory 2012 – výsledky veřejného hlasování.

 

 

 

Fujifilm má svu Fotocestovatelku – navštíví Island a Asii

3. července 2012, 00.41 | Fujifilm, představitel světového koncernu Fujifilm Holdings Corp., lídra v oblasti zpracování a tvorby řešení týkajících se zobrazování ve fotografii, medicíně, kinematografii a polygrafii, vyhlásil vítěze druhého ročníku „Práce snů“. V rámci náboru na pozici Fotocestovatele, kterému zajistí měsíční cestu po světě a 5000 € jako honorář, zvítězila Anna Kryglová z Brna.

 

 

 

Epson Discproducer je kompatibilní s Mac OS X

3. července 2012, 00.30 | Epson připravil nový software Discproducer, Total Disc Maker, verze 1.0, který je kompatibilní s Mac OS X a zpřístupnil tak populární řadu zařízení Discproducer také uživatelům operačního systému Mac. Epson se k tomuto kroku rozhodl ze dvou důvodů: kvůli úspěchu samotné řady Discproducer a také kvůli rostoucí poptávce po řešeních v oblasti publikování CD/DVD pro platformu Macintosh.

 

 

 

GEODIS: tiskárny MUTOH ValueJet za akční ceny

29. června 2012, 15.35 | Společnost Geodis, distributor digitálních tiskáren Mutoh a výhradní distributor tiskáren EFI pro Českou a Slovenskou republiku, dnes odstartovala akci „Měsíc příslušenství ZDARMA“. Díky tomu nyní nabízí tiskárny Mutoh ValueJet za neuvěřitelné AKČNÍ CENY! Tato akce platí na digitální tiskárny Mutoh ValueJet 1614,ValueJet 1624 Pro a ValueJet 1324 Pro.

 

 

 

FOMEI: "desktop" inkjetové fotopapíry v prázdninové akci

28. června 2012, 09.51 | Společnost FOMEI prodává nejrůznější inkjetové papíry značek Ilford, Harman, Harman by Hahnemühle, Herma a Fomei. A protože se blíží letní prázdniny, což je období zvýšeného zájmu o tzv. desktop inkjetové fotopapíry, připravila FOMEI prázdninovou akci.

 

 

 

Strana výpisu

... 57 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: