Aktuality - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Aktuality

ILFORD Galerie Prestige a Fine Art – novinky na Photokina 2012

20. září 2012, 22.45 | ILFORD si pro letošní Photokinu připravil bohatý prezentační program i novinky v luxusní řadě fotopapírů pro inkjetový tisk fotografií Galerie Prestige. A samozřejmě nechybí ani prezentace už dříve představených fotopapírů včetně Galerie Prestige Smooth Gloss 310 gsm a Smooth Pearl 310 gsm, které získaly letošní cenu Best Fine Art Inkjet Paper od TIPA – Technical Image Press Association.

 

 

 

Epson Business Roadshow v NTM

16. září 2012, 21.49 | Epson Business Roadshow po střední a východní Evropě odstartovala a v úterý 18. září 2012 představí více než 70 produktů v Praze v Národním technickém muzeu na Letné, a to od 10 do 17 hodin. Doprovodný program roadshow potěší také fotbalové fanoušky, staví totiž na spolupráci společnosti Epson s fotbalovým klubem Manchester United.

 

 

 

CINEMA 4D R14, nové funkce (05) – pracovní roviny

12. září 2012, 23.47 | CINEMA 4D R14, po svém ohlášení, dost překvapila. Na jedné straně výborně aktualizovaná kamera a vlastnosti které na ní můžeme aplikovat, na druhé sculpting. Jenže, změny v modelingu vlastně žádné. Skutečně? Na jednu stranu ano, na stranu druhou už to není tak jisté. Nástroje se sice nezměnili, ale někteří pomocníci rozhodně ano. A ty za zmínku opravdu stojí!

 

 

 

Sony: kvalitní plnoformátový senzor pro SLT, NEX i špičkový Cyber-shot

12. září 2012, 12.58 | Sony dnes na Islandu představila čtyři velmi zajímavé novinky. Kompaktní systémový fotoaparát NEX-6 se snímačem formátu APS-C, první model v nové řadě 6, která vhodně doplní hlavně řady 5 a 7, a trojici špičkových přístrojů s plnoformátovým obrazovým snímačem CMOS s rozlišením 24,3 milionu pixelů SLT Alfa 99, první fotoaparát s duálním AF a výměnnými objektivy, videokameru s výměnnými objektivy Alfa NEX-VG900, první s full-frame snímačem, a špičkový kompaktní fotoaparát Cyber-shot DSC-RX1.

 

 

 

Hama „Action Cams“

9. září 2012, 16.13 | Hama měla na veletrhu IFA 2012 prostornou a pestrobarevnou expozici, odpovídající šíři její nabídky produktů, kterou pro tuto akci zúžila na spotřební elektroniku včetně příslušenství pro audio-video a domácí elektroniku, výpočetní a komunikační techniku, foto-video, počítačové hry a jako samostanou oblast zařadila produkty pro děti a mládež.

 

 

 

Toshiba Ultrabook Satellite U940

8. září 2012, 20.38 | Tento stylový a výkonný ultrabook zaujme velkým displejem s délkou úhlopříčky 14 palců (35,6 cm). Využívá nejnovější procesor a grafické karty pro Ultrabooky, má široký výběr portů a rozhraní včetně HDMI, Ethernet LAN a dvou USB 3.0, samozřejmě disponuje vysokorychlostními bezdrátovými sítěmi WLAN, Bluetooth a Intel Wireless Display. V Evropě bude k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí 2012.

 

 

 

Nové ultrabooky Acer Aspire

8. září 2012, 19.02 | Acer vedle stolních počítačů, monitorů a tabletů na veletrhu IFA představil i řadu notebooků typu „vše v jednom“. A rozšířil svou nabídku ultrabooků a tenkých a lehkých notebooků pro uživatele, kteří vyžadují vysoký výkon, tepelnou pohodu, atraktivní vzhled a snadnější každodenní používání na cestách o modely s dotykovými displeji, které jsou připraveny pro efektivní rozšířené využívání nového OS Windows 8. Jedná se o tři modely Aspire – S7, V5 a M3.

 

 

 

Toshiba Satellite Ultrabook U920t – konvertibilní/hybridní notebook/tablet

8. září 2012, 11.24 | Společnost Toshiba Europe GmbH představila svůj první hybridní Ultrabookpro Windows 8, který lze snadno a rychle transformovat z notebooku do režimu tabletu. Její expozice na veletrhu IFA 2012 v Berlíně ale samozřejmě reflektovala všechny inovace z oblasti tabletů, počítačů a televizorů a nechyběla ani sekce foto-video.

 

 

 

NEC MultiSync V322 – 32“ public displej

8. září 2012, 08.51 | Společnost NEC Display Solutions Europe představila 32palcový public displej MultiSync série V s OPS slotem, který zvyšuje úroveň v kategorii public displejů vstupní úrovně. Je navržen tak, aby splňoval nejpřísnější požadavky pro použití v retail signage sektoru, veřejných místech prezentací a informací, jako jsou civilní dopravní letiště, nádržní haly nebo velká obchodní centra, kde jsou potřeba reklamní, informační a další panely

 

 

 

WD My Book VelociRaptor Duo

7. září 2012, 21.15 | Společnost WD, dceřiná firma Western Digital Corporation, představila své nejrychlejší externí digitální úložiště – nový externí disk, který kombinuje extrémní rychlost dvou disků s kapacitou 1 TB, rychlostí 10 000 ot./min. a velkou odolností s prograsivní technologií portů Thunderbolt. Duální úložiště podporuje operační systém Mac OS X, tudíž je atraktivní volbou pro uživatele počítačů Mac a kreativní profesionály, kteří vyžadují vysoký výkon.

 

 

 

Strana výpisu

... 51 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: