Aktuality - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Aktuality

IDIF otevřel nový ateliér v Liberci

10. prosince 2012, 12.38 | V pondělí 3. prosince IDIF slavnostně otevřel svůj další ateliér s výukovým prostorem. Je vybudován ve čtvrtém patře libereckého „Baťova domu“ na Soukenném náměstí, roh ulic Pražské a Revoluční, je velmi prostorný a nádherně prosvětlený a nabízí úžasný výhled na Ještěd i blízké okolí středu města. Slavnostního otevření se zúčastnilo několik velmi vážených hostů, mezi kterými byl i náměstek paní primátorky, Bc. Jiří Šolc.

 

 

 

Samsung GALAXY Camera – fotoaparát, který vám otevře dveře do světa

10. prosince 2012, 11.33 | Představte si špičkový fotoaparát s prvotřídním rozlišením, vychytaným zoomem, profesionálním objektivem a přitom tak malý, aby se vám vešel do kapsy. Fotoaparát, který vám umožní díky perfektnímu softwaru a širokoúhlému dotykovému displeji fotografie rovnou upravit do dokonalé podoby. Fotoaparát, který bude online a fotografie umožní přímo sdílet na sociálních sítích nebo prostřednictvím Wi-Fi s dalšími zařízeními vašich přátel, takže odpadne jejich přehrávání do notebooku nebo posílání přes datová úložiště…

 

 

 

Už víme, jaký typ fotoaparátu preferujete, cestujete-li „nalehko“

10. prosince 2012, 09.54 | Otázka naší ankety zněla: „Pokud chci cestovat velmi nalehko, jaký fotoaparát preferuji?“. Připravili jsme sedm odpovědí, více než obvykle, jenže – možností se nabízí mnohem víc, a tak jste stejně měli výběr omezený. Protože ale víme, že většina z vás preferuje zrcadlovky, uzpůsobili jsme tomu nabízené možnosti. Výsledek tento předpoklad potvrdil. Většina z respondentů ankety, i když cestuje „nalehko“, preferuje zrcadlovku.

 

 

 

Transcend StoreJet Cloud 128 GB

9. prosince 2012, 08.37 | Společnost Transcend rozšířila nabídku v řadě externích disků StoreJet Cloud o nový SSD Wi-Fi externí disk s kapacitou paměti 128 GB, který nabízí dostatek místa pro různá mobilní zařízení a díky tomu také další rozšíření možností jejich využití. To platí především u zařízení, která nepodporují paměťové karty nebo připojení pomocí USB portu.

 

 

 

Huawei MediaPad S7 Lite v nabídce T-Mobile

6. prosince 2012, 21.54 | Odlehčený elegantní tablet Huawei MediaPad S7 Lite, nejnovější model v řadě tabletů Huawei, je od prosince exkluzivně v nabídce operátora T-Mobile, a to za základní cenu 5999 Kč. MediaPad 7 Lite je velice snadno přenosný tablet, který váží jen 370 g a má elegantní kovový kompaktní plášť.

 

 

 

FOMEI: filtry NISI GOLD LR UV

6. prosince 2012, 10.21 | Společnost FOMEI začátkem prosince nabídla zajímavý tip na vánoční dárek: UV filtr NISI GOLD se zlatým kroužkem, tedy praktický a efektní "šperk" na fotoaparát. Filtry NISI LR UV (Golden ring) mají ultratenký pozlacený kroužek, který dodá fotoaparátu elegantní vzhled.

 

 

 

IDIF Education s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení pro Brno a Liberec

6. prosince 2012, 10.20 | IDIF Education s.r.o. vyhlašuje pro nově připravované kurzy výběrové řízení na nové pozice:
lektor/lektorka fotografických kurzů

 

 

 

Fujitsu FUTRO Z220

6. prosince 2012, 10.06 | Společnost Fujitsu uvádí na trh tenkého klienta příští generace v provedení „systém na čipu“ založeného na výkonné a energeticky úsporné architektuře ARM s integrovanou hardwarovou akcelerací protokolu. Toto zařízení vyplňuje mezeru mezi klienty Zero Client a tenkými klienty a představuje univerzální a cenově výhodné zařízení do prostředí serverů a infrastruktur virtuálních počítačů. Na českém a slovenském trhu bude dostupný od ledna 2013.

 

 

 

Fujitsu X Line

5. prosince 2012, 00.08 | Společnost Fujitsu představila novou řadu desktopových zařízení X Line pro intuitivní využití a s dotykovým ovládáním, která zahrnuje počítače, tenké klienty a displeje. Řada X Line má jednotný a stylový vzhled, je založena na inovativních, do budoucnosti orientovaných technologiích, které usnadňují nasazení desktopové výpočetní techniky na moderně orientovaných pracovištích.

 

 

 

Transcend ESD200 – SSD do kapsy

1. prosince 2012, 10.33 | Společnost Transcend rozšířila nabídku přenosných externích SSD „disků“ s USB 3.0 o toto opravdu kapesní provedení externího uložiště. Datová média typu Solid-State Drive jsou stále více vyhledávanou volbou pro uživatele počítačů. Jejich výhodou oproti tradičním diskům je výkon a odolnost proti otřesům, neboť na rozdíl od magnetických pevných disků nemají pohyblivé mechanické části, a mají i nižší spotřebu elektrické energie.

 

 

 

Strana výpisu

... 45 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: