Aktuality - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Aktuality

ZOO Plzeň: Život na konci světa

10. ledna 2013, 20.48 | Do konce srpna letošního roku můžete v Zoologické a botanické zahradě města Plzně navštívit dlouhodobou autorskou výstavu fotografií Otto Jirky Život na konci světa. Zahrnuje fotografie různých formátů včetně panoramatických délky až 140 cm.

 

 

 

Otto Jirka: Doteky Patagonie

10. ledna 2013, 18.05 | Putování autorské výstavy fotografií Otto Jirky s názvem Doteky Patagonie pokračuje v letošním roce na další tři místa. Od 11. do 31. ledna je na Slovensku v Galerii FONTÁNA v Piešťanech a v únoru a březnu bude instalována ve Flemmichově vile.

 

 

 

Czech Photo Gallery: Nikon kalendář 2013

8. ledna 2013, 07.03 | V Czech Photo Gallery Na Újezdě 19, Praha 1, se 9. ledna 2013 koná vernisáž výstavy padesáti nejlepších fotografií zaslaných do soutěže Nikon kalendář – moje srdeční záležitost. Výstavu můžete navštívit od 10. ledna do 24. února 2013.

 

 

 

Adobe: novinky v on-line akci Create Now

18. prosince 2012, 16.03 | Společnost Adobe Systems představila v rámci své nabídky Adobe Creative Cloud v on-line akci Create Now zajímavou aktualizaci. Členové Creative Cloud mají nyní přístup k více než dvanácti novým exkluzivním funkcím pro Adobe Photoshop. Navíc představila i novou verzi Creative Cloud pro týmy, usnadňující spolupráci kreativních profesionálů s kolegy, a nové funkce pro mobilní design webových stránek v rámci Adobe Muse.

 

 

 

Zalman externí box pro 2,5” disky

18. prosince 2012, 08.35 | Zalman představil externí box pro 2,5” SSD a HDD disky ZM-HE135 s možností hardwarového šifrování nosiče klíčem 256bit AES, zaručujícím bezpečnost uložených dat. Je lehký a elegantní, vyrobený z hladké hliníkové slitiny. Má účinné odvádění tepla od disku a nabízí přenos dat na úrovni 640 MB/s v režimu USB 3.0.

 

 

 

Nový firmware pro PocketBook Touch

16. prosince 2012, 16.25 | Společnost PocketBook Int´l S.A. připravila pro stávající i budoucí uživatele svého nejoblíbenějšího modelu čtečky elektronických knih, PocketBook Touch, nový firmware, možnost zapojení do nové sociální služby pro milovníky knížek ReadRate, aktualizované menu i funkce a další novinky. Firmware čtenářům umožňuje sdílet své názory, oblíbené knižní tituly a citáty.

 

 

 

Nové vydání Mistrovství práce s DSLR je ode dneška v prodeji!

14. prosince 2012, 16.02 | Dlouho očekávané nové vydání této oblíbené a velmi žádané knihy je skutečností. Dnes byla zahájena distribuce nové limitované edice. Využijte tuto jedinečnou příležitost a pořiďte si Mistrovství práce s DSLR, anebo tuto hodnotnou publikaci pořiďte jako skvělý vánoční dárek. A nejen vánoční!

 

 

 

Soutěžte o chytré fotoaparáty Samsung s Wi-Fi!

13. prosince 2012, 15.35 | Ve hře je Samsung NX1000 v exkluzivním setu s Galaxy TAB 7 a dva kompakty s Wi-Fi! Chcete se pochlubit dech beroucími snímky ze zimní dovolené a nechcete se přitom vláčet s těžkým vybavením? SAMSUNG má řešení! Fotoaparát Samsung NX1000 nabízí kvalitu zrcadlovky v kompaktním a lehkém těle. Kromě toho podporuje také Wi-Fi technologii, s jejíž pomocí můžete snadno a rychle své zážitky nejen sdílet, ale také zálohovat.

 

 

 

Serverový procesor SoC Intel Atom S1200

13. prosince 2012, 02.15 | Intel představil rodinu produktů Atom S1200, která nabídne první 64bitový SoC serverové třídy pro mikroservery a energeticky úsporné úložné a síťové systémy. Nabízí funkce, zajišťující špičkovou spolehlivost, výbornou ovladatelnost a umožňují dosáhnout významných úspor celkových nákladů. Serverový procesor SoC Intel Atom S1200 je vybaven klíčovými funkcemi jako je oprava chybného kódu, 64bitová podpora nebo virtualizační technologie.

 

 

 

Panasonic PT-VW431D

12. prosince 2012, 17.42 | Společnost Panasonic Systems Communications Company Europe má ve své nabídce tento zajímavý kompaktní LCD projektor kompatibilní s technologií Digital Link, kterému lze posílat HD video, zvuk i řídící povely přes jeden kabel. Představuje nový způsob řešení projektoru, který zajišťuje snadný a jednoduchý, přitom však vysoce kvalitní digitální přenos pomocí jednoho LAN kabelu Cat 5e/6 s využitím technologie HDBaseT.

 

 

 

Strana výpisu

... 44 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: