Aktuality - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Aktuality

Zapojte svou třídu do výuky s pomocí prvního dotykového interaktivního projektoru Epson

6. března 2014, 13.10 | Vedle fantastického jasu a proslulé spolehlivosti nabízí řada EB-5 i skvělé nové funkce.
Společnost Epson v rámci veletrhu BETT UK, ohlásila novou řadu vzdělávacích projektorů s velmi krátkou projekční vzdáleností představující tak vůbec první dotykové interaktivní produkty své řady.

 

 

 

Prestižní ocenění iF Design Awards pro značku Canon

5. března 2014, 13.03 | Značka Canon získala ocenění organizace iF International Forum Design GmbH. Prestižní cenou iF Design Award pro rok 2014 bylo vyznamenáno hned 9 produktů Canon ve dvou kategoriích – v produktovém designu a designu komunikace.

 

 

 

Samsung KNOX se zdokonaluje. Reaguje na měnící se potřeby trhu

1. března 2014, 00.10 | Samsung Electronics Co., Ltd. představuje KNOX 2.0, vylepšenou platformu KNOX, která je zabezpečeným mobilním řešením poskytujícím pokročilou ochranu dat a soukromí pro podnikové uživatele.

 

 

 

Nový Thea render pro CINEMU 4D

28. února 2014, 14.17 | Se všemi možnými renderery se poslední dobou vyloženě roztrhl pytel. Na stranu druhou, Thea render není nástroj vyloženě nový. Nově je ale k dispozici pro CINEMU 4D a tak by možná nebylo úplně od věci se podívat, jak tento zajímavý engine pracuje.

 

 

 

Samsung odhalil dlouho očekávaný smartphone GALAXY S5

27. února 2014, 14.12 | Pátá generace smartphonu GALAXY S nově definuje způsob, jakým technologické inovace obohacují život. Zaměřuje se na věci, na kterých spotřebitelům u telefonů záleží nejvíce − pokročilý fotoaparát, rychlé připojení k síti nebo vylepšené vlastnosti proti poškození zařízení.

 

 

 

Samsung představil Samsung Gear Fit – unikátní „chytrý“ náramek

26. února 2014, 14.05 | Nové zařízení kombinuje styl, pohodlí, fitness funkce a svým aktivním uživatelům poskytuje výjimečnou konektivitu.

 

 

 

Příjďte na přednášku talentovaného fotografa Dana Vojtěcha

24. února 2014, 14.42 | Vážení příznivci fotografie,
jste srdečně zváni na prezentaci talentovaného fotografa Dana Vojtěcha, která se uskuteční v úterý 25.2.2014 od 18 hod v aule A310 Fakulty architektury VUT v Brně (Poříčí 273/5). Tento úspěšný mladý muž se dokázal díky nekonvenčnosti a charisma svých fotografií se zaměřením na sport, módu a reklamu, prosadit ve světovém měřítku. Překračuje hranice běžné fotografie. Zachycuje jedinečným způsobem pohyb, adrenalin a emoce...

 

 

 

Nová grafická karta ASUS R7 265 DirectCU II

24. února 2014, 12.20 | ASUS představil grafickou kartu R7 265 DirectCU II postavenou na grafickém procesoru AMD Radeon R7 265. Model R7 265 DirectCU II je vybaven řadou technologií a nástrojů od výrobce, včetně systému chlazení DirectCU II, který zajišťuje až o 20 % nižší teploty a 3krát nižší hlučnost než referenční modely.

 

 

 

2014 Sony World Photography Awards - studenti

22. února 2014, 12.16 | Světová fotografická organizace nedávno oznámila deset finalistů soutěže Sony World Photography Awards Student Focus pro rok 2014.

 

 

 

Zúčastněte se soutěže A' Design Award & Competition

18. února 2014, 17.13 | A’ Design Award & Competition je každoročně se konající mezinárodní designová soutěž světového významu. Je organizována v širokém spektru kreativních oborů, aby zvýraznila jen ty nejlepší designéry všech disciplín.

 

 

 

Strana výpisu

... 13 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: